كدخبر: ۴۷۶۹
تاريخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۲:۲۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
آن مرد آمد... آن مرد در باران آمد
آن مرد آمد. آن مرد در شب آمد. آن مرد نیامده بود که برود. او آمده بود که روز را از پس سالیان دراز تاریکی به‌در آورد. شب بی نور را، روشنای ماه هدیه کند. روز سیاه و تاریک را، مشعل خورشید بخشد.
آن مرد آمد. آن مرد با تمام سختی‌ها آمد. آن مرد ماند. او نیامده بود که برود. او آمده بود که بماند... بماند و نوید صبحی روشن را بدهد.
آن مرد آمد. آن مرد در شب آمد. آن مرد نیامده بود که برود. او آمده بود که روز را از پس سالیان دراز تاریکی به‌در آورد. شب بی نور را، روشنای ماه هدیه کند. روز سیاه و تاریک را، مشعل خورشید بخشد.
آن مرد آمد. آن مرد ماند. صبر کرد. تمام دروغ‌ها و نیشخندها، تمام توهین‌ها و بی‌حرمتی‌ها، همه و همه را تنها بد اخلاقی نامید، لبخندی زد و باز این سکوت... که به راستی چه پاسخی بهتر از این در برابر آنان که حق را می‌بینند، انکار می‌کنند و می‌پندارند که می‌توانند خورشید را پنهان کنند.
آن مرد آمد. آن مرد نیامده بود که برود. پس ماند با تمام فشارها ماند. آن مرد ماند و مردانه ماندن را انتخاب کرد. جوانمردانه مبارزه کرد. صبر کرد و بخشید. بخشید تمام تهمت‌ها، اذیت‌ها و آزارها را.
اعتقاد او بود که جوانان خون تازه رگ‌های حیات این سرزمین‌اند. باید آن‌ها را باور کرد. باید اجازه و فرصت عبور این جریان را در شریان‌های حیاتی ایران داد و آن‌ها می‌گفتند: این خون آلوده نباید وارد شود (و آیا به راستی جوانان، خون آلوده این کشورند؟)آن مرد ایمان داشت که می‌شود، می‌توانیم، چون می‌خواهیم. خواستن، یعنی شدن، یعنی توانستن، یعنی لاهیجانی و سیاهکلی می‌تواند. یعنی لاهیجانی و سیاهکلی می‌تواند پله‌های رشد و علم و ترقی را طی کند. لاهیجانی و سیاهکلی می‌تواند؛ آن‌هم در پرتو نور دین. لاهیجانی و سیاهکلی می‌تواند، چونان که ثابت کرد می‌تواند؛ در قدرت بی‌نظیر خواستن پیشرفت و عدالت.
آن مرد گفت می‌توان پیشرفت کرد. می‌توان عدالت پیشه نمود. او می‌گفت تا کی باید در برابر نابرابری‌ها سر خم کرد و قانع بود. تا کی باید با سستی و تردید، ترسید و پیشرفت نکرد. می‌گفت زمان ترس و وحشت و عقب‌ماندگی گذشته است. امروز باید شجاعانه ماند و پیشرفت کرد.
و او شجاعانه ماند، جنگید و با عزمی جدی و تلاشی بی‌بدیل تمام سعی خویش را به‌کار گرفت تا رنگ و بوی عدالتی که برای بسیاری مردم غریب بود حس شود. او پای درد دل مردم و محرومین نشست. با جان و دل، گوش شنوای مشکلات آن‌ها بود.
بعضی فکر می‌کردند تمام فعالیت‌های او تظاهر و دروغ است. اما او همچنان چون سروی مقاوم صبر کرد و به مردم فرصت باور داد... مردم او را باور کردند. به او اعتماد کردند و او را هم‌نام و هم‌روش مردی بزرگ خواندند؛ زبان گویا و امیرکبیر گیلان.
آن مرد هست. هنوز هم بر فقر و نابرابری تاب ندارد. هنوز هم مردم دوستش دارند. در بامداد روز شنبه 13 اسفند 1390 دست به دعا برمی‌داریم و سربلندی را برای این خادم لاهیجان و سیاهکل و گیلان و ایران آرزومندیم.
آن‌ها که آن مرد را انکار می‌کنند، چشمان خود را بسته‌اند. چشم را غفلت‌زده می‌کنید، اما آیا گوش‌ها نمی‌شنوند؟ چشمان را به اجبار دست‌ها، بسته نگه می‌دارید، با گوش‌ها چه می‌کنید؟ آیا دستان می‌توانند هم چشم‌ها را بگیرند و هم گوش‌ها را، آن‌طور که نه گوش‌ها بشنوند و نه چشم‌ها ببینند؟
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان:
فقط می‌تونم بگم تبریک!
تبریک به تمام لاهیجانی‌های متحد...
م. بخشی: همه چیز گاه اگر کمی تیره می‌نماید/ باز روشن می‌شود زود/ تنها فراموش مکن این حقیقتی است: بارانی باید٬ تا که رنگین کمانی برآید. آمدنت در این باران مبارک باد...
گاهی گمان نمی‌کنی، ولی می‌شود/ گاهی نمی‌شود، نمی‌شود که نمی‌شود/ گاهی هزار دوره دعا بی‌اجابت است/ گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود/ گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/ گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود...
ایمان آریافرد: انتخاب مجدد ابوذر زمان، زبان گوياي گيلان، ايرج نديمي رو به همه مردم شهرستان لاهيجان تبريك مي‌گم. باشد این انتخاب مبارک برای لاهیجانی بهتر از دیروز و شهرستانی بهتر از گذشته. چه خوب آمدي كه آمدنت قدم‌هاي استوار و آرامي بود كه در اين چهار سال برداشتي و نبودنت را مردم ديدند و گفتند. حق گرفتني است و زماني كه حقانيتت را اثبات نمودي نسبت به بداخلاقي‌ها، مردم هم لبيك به برگشتنت گفتند، دست به دست هم دادند تا دوباره سخنور مردم در خانه ملت باشي. چشم مردم شهرستانم به توست. استوار باشي و پاينده.
هادی عباس‌پور: خیلی خیلی خوشحالم که اولین نفر هستم که به مهندس ندیمی این پیروزی بزرگ را تبریک می‌گویم. به امید پیشرفت و عدالت برای لاهیجان و سیاهکل.
مسعود قریشی: جناب آقای مهندس ایرج ندیمی! تبریکات صمیمانه اینجانب را درخصوص موفقیت جنابعالی در انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی پذیرا باشید.
عابدینی گورندانی: مردم با انتخاب اصلح خود، پاسخ دندان‌شکنی به شب پرستان و روبهان شبنامه نویس دادند... ببار باران که اشک شوق این مردم نجیبی... درود و صد درود بر مردم قدرشناس سیاهکل و دیالمه...
حمیدرضا رشیدی: مژده ای دل که مسیحا نفسی می‌آید/ که ز انفاس خوشش بوی کسی می‌آید. جناب آقای مهندس ندیمی! این موفقیت بزرگ را به جنابعالی و پیش از آن، به مردم فهیم و قدرشناس لاهیجان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
حمیده پورفهیم (مالزی):‌ ... و چه کار خوبی کرد که آمد و ایستادگی کرد، و برای رسیدن به جایگاه اصلی خود موانع زیادی را پشت سر گذاشت. امروز از آن روزهایی است که دلم می‌خواست من هم آن‌جا بودم و شکست شغالی را که در نبود شیر لاهیجانی توهم زده بود و تمام اقدامات شیر را به نام خود منتشر می‌کرد را می‌دیدم. تبریک به یاران وفادار جناب ندیمی و مردم خوب شهرم، لاهیجان به سوی پیشرفت... و اما آقای ندیمی! جامعه تحت پوشش بهزیستی منتظر اقدامات شما هستند و لحظه‌شماری می‌کنند و در طول ۴ سال گذشته کم‌لطفی‌های زیادی دیده‌اند. پیروز باشید.
سینا از روستای اسلامده بالا: بنده هم به نیابت از مردم شریف روستای اسلامده بالا به مردم شریف لاهیجان و سیاهکل تبریک می‌گویم.
فقط یوسف قاسمی!
ماهان:‌ تبریک میگم بلا میسر ابوذر جوووون... مردم قدر زحماتت رو جواب دادند. با امید به این‌که تو هم پرتلاش‌تر از گذشته و خستگی‌ناپذیر به مشکلات رسیدگی کنی. وکیل ما ندیمی... ندیمی.
مه‌رو: یکی از دلایل پیروزی آقای ندیمی بر سایرین، خدمات ارزنده و همچنین صداقت در کلام بود. مردم تشخیص می‌دهند که چه کسی چه راستگو است. سخنرانی شما در روز چهارشنبه ساعت 19 در مسجد چهار پادشاه خود گواه بر این مدعاست.
سیده زهره: این موفقیت را به آقای ندیمی و همچنین مردم سیاهکل و لاهیجان تبریک می‌گویم. کسی باید در رأس کار باشد تا بتواند بگوید مشکلات مردم را و بتواند در مجلس صحبت کند و تجربه‌ای در مجلس داشته باشد. دوره قبل کم لطفی‌های زیادی به مردم شد.
آرش از کچلام: تبریک آقای ندیمی! روستاییان رو فراموش نکن فقط!
محمد کارگر (کبیر دیلمانی): خدا را شکر که حق به حق‌دار رسید. آقای سید محمد علوی! آقای ندیمی لاهیجانی نیست، آقای ندیمی سیاهکلی نیست، آقای ندیمی همشهری من دیلمانی نیز هست. پس حمایت من از ندیمی حمایت از همشهری بود. تو خیال کردی می‌توانی با ارعاب و احساساتی کردن مردم دیلمستان، آرای مردم را به نفع نماینده خود تغییر دهی؟! دیدی که مردم دیلمان بافرهنگ‌تر از آنی هستند که تو فکرش را می‌کردی. همین افتخار برای مهندس کبیر دیلمانی و مردمان شهرش بس که: نـدیمـی در دیلمان اول شد.
محمد صابر: تبریک به خاطر انتخاب شایسته.
یک سیاهکلی: سلام و تبریک. من یک سیاهکلی هستم؛ البته نه از اون دسته که میان و الکی اسم میزارن برا خودشون. خیلی خوشحالم. خیلی خوشحالم. آقای ندیمی با حضور جدی و مصممش توو این دوره خلاصه اومد و نوار چپاول آقایان را پاره کرد. واقعاً آن مرد آمد. دیکتاتوری منطقه‌ای که در سیاهکل به وجود آمد از میان رفت. خدا رو شاکرم که این آقا و اطرافیانش به زمین خوردن. خدا رو شکر. آقای ندیمی خیلی مردی و همون مردی که آمد و خدا یارش باشد تا دیگر نرود. ندیمی عاشقتیم. ندیمی خیلی مردی.
یوسفی: جناب آقای ندیمی! سلام و خسته نباشید. خوشحالم که تو را می‌بینم... همین و بس.
فریدون جهانی: تبریک میگم که مردم سیاهکل و لاهیجان نماینده‌ای را انتخاب کردن که می‌تواند شخصیت آن‌ها را تجلی سازد. درود بر مرد دانش و تجربه.
تبریکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
ابراهیم (مهرداد) علیپور:‌ بنده هم به نیابت از مردم روستای بالا فیدره از توابع لاهیجان که از هر دوره نمایندگی مجلس چیزی از عمران و آبادانی نصیب این روستا نگردیده تبریک و از شما خواستار اندک توجه به این روستای عقب افتاده از امکانات اولیه می‌باشم که این امر باعث مهاجرت اکثر اهالی به شهر گردیده است.
سیاهگورابی: من به ندیمی رأی ندادم که برام کاری کنه یا وامی بگیرم یا ... من به ندیمی رأی دادم که بتونه جایگاه گیلان و لاهیجان رو مثل گذشته ارتقاء بده. من به ندیمی رأی دادم که حق پایمال شده چهار سال قبل رو باز پس بگیره!!! من به ندیمی رأی دادم که شایسته‌سالاری بر انتصاب مدیران اجرایی حاکم باشه!!! مخصوصاً در آموزش و پرورش لاهیجان!!!
حميد راحتي: اميدوارم مثل گذشته هميشه‌ نماينده گيل و ديلم در خانه ملت صداي تو را بشنويم. گيلان به تو افتخار مي‌كند.
عبدالرضا طاعتی راد:‌ جناب آقای مهندس ندیمی! تبریک صمیمانه‌ام را خدمت جنابعالی و مردم فهیم لاهیجان و سیاهکل پذیرا باشید. زحمات قبلی شما در خانه ملت و معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت صنایع و معادن هیچ‌گاه فراموش شدنی نیست.
تبریک به همه دوستان و شادباش و دست مریزاد به عزیزانی که در کنار آقای ندیمی سال‌های سال زحمت کشیدند تا نام گیلان و خدمت گیلانی در ایران عزیز ماندگار باشد. خدمت آمیزه روح و خون‌تان است و گیلان به نمایندگانی چون شما افتخار می‌کند. یادتان باشد دوستداران‌تان شما را نماینده گیلان می‌دانند، نه فقط لاهیجان. پیروز و موفق باشید با پشتوانه مردمی.
سید رضا قاسم‌پور یوسفده: خیلی خوشحال شدم. به آقای ندیمی و مردم لاهیجان و سیاهکل تبریک می‌گویم و موفقیت ایشان را در انجام وظیفه نمایندگی مجلس آرزومندم.
مجید نظری فشتالی: جناب آقای حاج ایرج ندیمی، دلیر مرد خطه سرسبز گیلان! انتخاب به‌جا و شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.
رامین بیگی (چوشل): آمدي جانا خوش آمدی خوش آمدي...
حمیدرضا بزرگی (لاهیجان): سلام لاهیجان آباد. شروع تحول جدید آبادگر رو به همه لاهیجانی‌ها تبریک می‌گم. آن مرد آمد... همان مردی که باید می‌آمد. ایرج ندیمی نمایندگی مجددت رو تبریک میگم.
حبیب فتحی: حالا دیگه نوبتی باشه، نوبت شماست آقای ندیمی. مردم لاهیجان به قول خودشون عمل کردن.
اسماعیل بزرگی:‌ تبريك به تمام مردم فهيم لاهيجان... پاينده باد ايران!
محمدعلی اخوان: رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند. این انتخاب حکایت از آن است که مردم فارغ از دسته‌بندی‌های سیاسی هنوز هم به صداقت، توانمندی، شجاعت و ... اعتقاد داشته و دارند. زمان‌های بسیاری را به واسطه فرصت‌سوزی انسان‌های ناتوان از دست داده‌ایم که باید همراه او جبران نماییم.
كيومرث مقصودی (ديلمان): بنده هم به تمام مردم فهيم و شريف لاهيجان، سياهكل و ديلمان تبريك عرض مي‌نمايم.
دیلمی از سیاهکل: بد یا خوب، درست یا غلط، به‌حق یا به ناحق، جوانمردانه و یا ناجوانمردانه و ... هرچه، هرچه که بود، امروز نام این شخص به عنوان نماینده دوره نهم سیاهکل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی اتنخاب شده و هیچ‌کس نیست که مخالفانی نداشته باشد و منتقدانی. امروز همه باید و وظیفه داریم دست به دست هم دهیم تا پیشرفت حاصل شود. با تمام جفای صورت گرفته در حق مردم مظلوم سیاهکل امیدواریم در پایان دوره نمایندگی ایشان همه یک‌صدا از عملکرد وی راضی بوده و طرح‌های یک منطقه به نفع منطقه دیگر تغییر نکرده و قدرت، امکانات و سرمایه‌ها به‌طور عادلانه در همه جا تقسیم شوند. به امید سربلندی سیاهکل و لاهیجان.
ناشناس از سیاهکل: با سلام و تبریک. امیدوارم در این 4 سال مثل دوره‌های قبل پیروز و سربلند باشین و نشاط و شادی رو با کار خوب و راضی کردن مردم هدیه بدین که هیچ چیز باارزش‌تر از شاد کردن و راضی نگه داشتن مردم نیست. باز هم تبریک!
میلاد رستم‌نژاد:‌ صمیمانه این پیروزی بزرگ را به این بزرگوار تبریک عرض می‌نمایم. امیدوارم که مثل گذشته در تمامی امور، خصوصاً شناخت آدم‌های به ظاهر دوست موفق باشند.
سامیه اندیش (کلینیک): من به شما رأی ندادم، اما خوشحالم که موفق شدید. با خانم دکتر حمیده پورفهیم موافقم.
به عنوان يه رشتي تبريك ميگم. اي كاش توي رشت هم يه نماينده مثل ابوذر داشتيم.
سهیل طاعتی راد: برادر ارجمند جناب آقای ندیمی! انتخاب به‌جای جنابعالی، نشانه فهم و شعور بالای مردم نجیب لاهیجان و سیاهکل است. موفقیت روزافزون شما را آرزومندم.
سیاهکلی: آفرین به غیرت و همت‌تان... به امید سیاهکلی آباد... تبرییییییییک
مريم رحيمي: امام علي(ع) فرموده است: حکومت‏‌ها میدان‌هاى مردان است (که به وسیله آن ماهیت هر کدام از قبیل اداره، مدیریت، عدالت، آگاهى و رشد روشن خواهد گردید). اميدوارم از اين ميدان سربلند بيرون بياييد. با آرزوي موفقيت براي شما.
نادر فرمان‌بر دیلمی: تبریک عرض می‌کنم خدمت جناب ندیمی و هواداران و اهالی شهرستان‌های سیاهکل و لاهیجان. به امید 4 سال همت توأم با سازندگی. آرزوی خیر و سلامتی و تندرستی برای آقای ندیمی.
مهدی: سلام. تبریک به لاهیجانی‌ها و سیاهکلی‌ها. ما هم توو رودسر و املش گل کاشتیم و رهبری توانا و شجاع رو راهی بهارستان و انحصارطلب‌ها رو راهی خانه‌های‌شان کردیم. به امید گیلانی پیشرفته. خدا قوت به تمام فرزندان میرزا...
مژده بر مردم گیلان: زبان گویای گیلان آمد؛ چرا که ندیمی نماینده مردم گیلان است!!!
مژده دهید باغ را بوی بهار می‌رسد...
محمدتقی: با درود بر لاهیگ و سلام بر ندیمی قهرمان. به ندیمی افتخار می‌کنم و خوشحالم که نااهلان از دور خارج شدند. سپاس لاهیگ...
یوسف جادی: دوست دارم! می‌دونی اینو تو چشمام می‌خونی ااااااااااااااااییییییییییررررررررررررجججججججججج.
سيد نواب علوي: پيروزي قاطع جناب آقاي نديمي را به ايشان و تمامي طرفدارانش تبريك عرض مي‌كنم.
روابط عمومی تاکسی بی‌سیم 133 سیاهکل: انتخاب شایسته و به‌حق نماینده سخنور و توانمند جناب آقای ابوذر ندیمی را به تمامی حامیان فرهیخته و مردم غیرتمند و ولایتمدار شهرستان سیاهکل و لاهیجان تبریک عرض می‌نماییم.
تبریک به لاهیجانی که تا سال آینده کلانشهر میشه و قابلیت استان شدن رو پیدا میکنه.
با تمام وجود و از ته دل به آن باني و منشاء خير و بركت، نه در سياهكل و لاهيجان، بلكه در استان گيلان تبريك مي‌گوييم و خوشحال‌تر اين‌كه توانستيم [...] از تمام وجودمان براي رسيدن به هدف تلاش كرده و موفق شويم تا عدالت را مجدداً در اين شهرستان‌ها حاكم كنيم. خيلي مخلصيم.
راستی از رئیس اداره برق ترسو و بی‌سواد دیلمان چه خبر؟ فک کنم خودش کم‌‌کم انصراف بده براش بهتر باشه...
م.پ.جاوید: تبریک به همه آنانی که همیشه ندیمی را یار و یاور بوده‌اند. تبریک به همه آن‌هایی که دل‌شان برای لاهیجانی آباد می‌تپد. تبریک به خود ندیمی. تبریک به خانه ملت که شخصی چون ندیمی را خواهد داشت.
اسدالله پدرود: تبریک به آقای ندیمی و آرزوی توفیق برای حضرتعالی.
مهدی سعادت: آن مرد رفت، آن مرد دروغگو با خفت و خواری رفت، و کسی آمد که به شکرانه آمدنش باران بارید. تبریک به تمام لاهیجانی‌ها و سیاهکلی‌ها.
آرمان از سياهكل: تبريك ميگم آقاي نديمي. خدا رو شكر كه بعد از 4 سال حق به حق‌دار رسيد.
یوسف قاسمی بهترین نماینده‌ای بود که لاهیجان و سیاهکل داشت و سالم‌ترین‌شون. قاسمی دوست داریم.
حق ندیمی نبووووود... درست نیست... حق ندیمی نیست... چون هنوز که چیزی معلوم نیست! بهتر بگیم حق ندیمی نیست، به میلیون‌ها دلیل! این ندیمی رو من و امثال من می‌شناسن. آخه دوره‌های پیش، این آقا واسه شهرتون چی کار کرد که دوباره جوش این آقا رو می‌زنید. متأىسفم واسه مردمان کور فکر اون‌جا. مردی که سیره، تمام چاله چوله‌هاشو پر کرده، دو زار خرج شما بدبخت‌ها و شهرتون نکرده، آخه چرا سنگ این آدم رو به سینه می‌زنید، هان؟؟؟ نمی‌دونم چطوری شخصیت این آدم رو توضیح بدم که شماها و امثال شماها که کورکورانه تصمیم می‌گیرید، آگاه بشید. اگه رأی قطعی این آقا اعلام بشه، وای به شما مردم که نباید خودتون رو ببخشید. می‌خوام کسی وجود داشته باشه که نظر منو تأیید نکنه...
میلاد ابراهیم‌نژاد نوبیجاری: آهای آهای . . . یکی بیاد . . . یه شعر تازه‌تر بگه.
محمد طاعتی: فقط میشه گفت متأسفم...
مهندس ندیمی تبریک! ما از دانشجویان دانشگاه آزاد هستیم. از شما به عنوان نماینده فعال خواهانیم رئیس بی‌لیاقت ما را عوض کنید، چون او خیلی چند چهره است و رئیسی انتخاب کنید مانند رئیس گذشته چون دکتر مهدوی.
فاطمه: آقای ندیمی! تبریک میگم. خیلی خوشحالیم که برگشتید.
علی طاعتی راد: آن مرد آمد تا روز سیاه و تاریک را، مشعل خورشید بخشد. موفق باشید.
شریعت ناصری: تبریک به مردم گیلان زمین.
درود بر همه ايرانيان كه افتخار آفريدند. پيروزي جناب مهندس نديمي را به ايشان و هوادارانش تبريك عرض مي‌نمايم. اميدوارم ايشان با سابقه 8 ساله در مجلس و استفاده از افراد متخصص و دلسوز بتوانند خدمتگزار خوبي براي همه باشند. امروز ايشان نماينده لاهيجان، سياهكل، ديلمان، پيركوه و رودبنه هستند. منتظر حضور ايشان در همايش يادمان شهداي والامقام روستاي ملومه (ديلمان) در روز ششم فروردين 1391 هستيم.
دیلمی ـ سیاهکلی: مژده ای دل که مسیحا نفسی می‌آید... جناب آقای ندیمی! انتخاب به‌جا و شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک عرض می‌کنم. اميدوارم از اين ميدان سربلند بيرون بياييد. با آرزوي موفقيت براي شما و به امید سیاهکلی آباد...
فرشاد فیاض روحی:‌ تبریک به تمام دوستداران لاهیجان. منجی لاهیجان آمد. با رشادت و سربلندی آمد.
افشین جاهد (دانشجويي از سياهكل): با عرض سلام و شاد باش و البته تبريك به حاج ايرج نديمي. اميدوارم به تمامي قول‌هاي‌تان عمل كنيد كه مطمئنم اين كار را خواهيد كرد، چون به شما ايمان داريم... با آرزوي موفقيت.
آقابیگی (کلاک دیلمان): سلام. تبریک به همه لاهیجانی‌ها، سیاهکلی‌ها، دیلمانی‌ها و رودبنه‌ای‌ها. بالاخره بعد از چهار سال انتظار می‌توانیم به خود ببالیم که در بهارستان نماینده‌ای داریم که خواهد توانست خواسته‌های به‌حق مردم بافرهنگ منطقه را پیگیری اساسی بنماید.
پیروز یوسفی: ضمن عرض تبریک، جناب مهندس کبیر همیشه خودت باش!
کیانوش صادق دقیقی: آن مرد آمد، چون لیاقت آمدن داشت. آمدنش مبارک.
الناز قاسمی: تبریک... تو همان هستی که باور داری...
هوشنگ مرادي: سلام بر مردم فهيم لاهيجان، سياهكل، ديلمان، رودبنه و پيركوه. حماسه 12 اسفند با انتخاب شجاع‌ترين و اصلح‌ترين فرد، مردي از جنس ميرزا تقي امير كبير و كوچك جنگلي بر شما مبارك باد. او دگربار بهارستان را با صداي راسخ و تذكرات و نطق آتشين به لرزه در خواهد آورد.
ندیمی رو فقط تو و امثال تو می‌شناسین، اون 33860 نفر نمی‌شناسن!!! نه؟؟؟ این رأی بالای مردم به ندیمی مجموع همه سرخوردگی‌هایی است که امثال قاسمی و نیکفر و دیگران در این سال‌ها به شهرهای ما تحمیل کردند. اگر چشم بینا داشتی، می‌دیدی عصر روز جمعه مردم چه فوج فوج به صندوق‌های رأی شتافته بودن تا ندیمی رو به‌خاطر همه محسناتش و همه توانایی‌هاش و همه تجربه و کارنامه‌ای که داره، از روی لج شماها بیارن بالا... و چه غیرتمندانه برای سربلندی و آبادانی شهرهاشون این‌چنین کردند.
مجید.ب:‌ کبوتران عاشق پس از 4 سال تحمل هجران، بر بام سبز شهر نشستند؛ زیرا آمدن آن مرد را انتظار می‌کشیدند.
بله! دوست عزیز که میگی ندیمی رو به خاطر لج‌بازی با ماها آوردین بالا. حرف راستو زدی. فقط به خاطر لج‌بازی چرا؟ کارنامه... کدوم کارنامه؟ به ما هم بگین ایشون چه کارهایی انجام دادن؟؟ جز حرف زدن کار دیگه‌ای انجام دادن؟ نمونه کاراشونو بگین؟ فقط برای لج‌بازی آینده رو خراب کردن!
آقا يا خانمي كه گفتي: «حق ندیمی نبووووود...» و «می‌خوام کسی وجودشو داشته باشه که نظر منو تأیید نکنه...»؛ بايد به عرضت برسونم كه بهتره از خواب غفلت بيدار شي. مردی که سیره، تمام چاله چوله‌هاش رو پر کرده، خيييييييييييييييييييييييييلي بهتره از كسي كه هنوز گشنه‌اس و فك و فاميلاشو مياره سركارهاي كليدي شهر!!! از كارمند جزء يك اداره كوچك سياهكل ميذاره رئيس يك اداره بزرگ و كليدي شهر لاهيجان و ... مردم همه رو مي‌دونن و مي‌فهمن. بهتره كه شما به فكر خودت باشي. آقاي نديمي هم مي‌دونه كه اين بار مسئوليتش از دفعات پيش سخت‌تره. چون بستر و زيرساخت كار براش فراهم نيست. ولي در دوره‌هاي پيش وضع بهتر بود... خلاصه، مي‌دونه كه وظيفه مهم و خطيري بر دوششه كه بايد حرمت رأي مردمو نگهداره... به‌جاي غرغر زدن و «ناله شبگير» كردن، بهتره به فكر كمك كردن و چاره باشي كه عمرت به خوبي بگذره، چون: «چاره فقط جز اينه كه ناله شبگير (=غرغر) كنيم...!!!»
ضمن خوش آمد به این مرد بزرگ و سیاستمدار، آیا ایشان چتر دارد که خیس نشود؟
آقای ندیمی از دوستان خونوادگی ما هستن، من چرا باید ازشون بدم بیاد؟؟؟ حتماً یه چیزی ازش دیدم دیگه! یه مثال واستون می‌زنم. سازمان چای رو کی منحل کرد؟؟؟ ندیمی یکی از گندکاریاش هستش. تأیید کنید مردم بدونن. اینم بگم من اصلاً خونم اون‌جاها نیست، واسه مسافرت میام اون‌جا، ولی دلم واسه بیچاره‌هایی که 60 سال دارن و هنوزم دارن چای می‌چینن، به امیدی که یه پولی بندازن کف دستشون. شمایی که از ندیمی مایه‌دار طرفداری می‌کنی، یه سر به کارخونه‌های چای همین لاهیجان بزن ببین گریه می‌کنی یا نه؟ ببین پدربزرگت توی صف طولانی چای ایستاده یا نه؟ نامرد هستید اگه دیده باشید، ولی نیاید نگید و حرفمو تأیید نکنید. اگه عرضه دیدن همین رو هم ندارید، می‌تونم عکس و فیلم بگیرم بهتون نشون بدم... آره عزیزان! یه کشاورز بدبخت و بیچاره توی روستای دورافتاده داره عذاب میکشه، با این گرونی و آدمایی مثل امثال من و شما صبح به صبح موها شونه کرده، لباس شیک و ... به کار خودمون می‌رسیم. اونا عذاب می‌کشن و چای رو که می‌چینن باید به پشت بگیرن و تا کارخونه پیاده ببرن، بعدش امثال مثل ندیمی و ... می‌شینن توی ماشین 40 میلیونی و این‌ور و اون‌ور میرن. نمی‌گم همه اینا دست ندیمی است، ولی میگم باید یکی روی کار میومد از جنس مردم و درد کشیده باشه. اینم بگم هرکسی اگه یه چیزی واسش داشته باشه، سنگ این‌جور آدما رو به سینه می‌زنه... نکنید این کارو! از خدا بترسید و به فکر بیچاره‌های مردم باشید... حرف زیاده، ولی من حرفامو با این جمله به پایان می‌برم: شماهایی که ادعا می‌کنید تا حالا یه روز از ساعت 6 صبح تا 6 غروب با استراحت ظهرش البته، چای چیده‌اید، بعدش با خستگی فراوان 50 کیلو چای رو بر شانه شکسته زیر بار ظلمت گذاشته‌اید تا به کارخونه ببرید، ولله قسم خوابشم ندیده‌اید... برید از این چیزها دفاع کنید. ماشین‌های 40 میلیونی رو اونا سوار میشن، نه امثال من و من‌های بدبخت. یا علی!
حسنی سطلسری: تبریک بر ندیمی و مردم لاهیجان، سیاهکل، دیلمان و رودبنه. تشکر ویژه از مردم سطلسر؛ نیروشم‌ها، حسنی‌ها، صفرزاده‌ها، کاظمی‌ها، سبزعلیزاده، غلامی، پوتمرین، کردپور، اقدامی، شافعی، امیدپور، شمسی‌نیا، واعظ‌پور، پیچبینی‌ها، شعبان‌پور، محبی‌ها و ...
پيروزي "كارنامه" بر "شبنامه" و "صداقت" بر "دروغ" مبارك. دوستاني كه از سوختگي بوي موي سوخته مي‌دند؛ توو كل دوره‌هاي انتخابات شهر لاهيجان، آيا كسي بود كه اين‌قدر رأي آورده باشه؟ اون خوشگل پسرهايي كه مي‌گن كارنامه، يا سن‌شون قد نميده يا عين كبك سرشونو كردن زير برف! عزيز دلم! درحال سوختگي برو به سامانه نديمي و كارنامه‌اش رو ببين. محض اطلاع 2 تا از كانديداهاي رقيب نديمي كه رأي مي‌خريدند رو با 500 و 400 ميليون تومان پول نقد فقط توو يك ماشين گرفتند. [...]
سامیه اندیش: اگه سازمان چای منحل شد،‌ از گندکاری‌های آقای محرره! وضعیت حالا رو ببین! به نظر من آقای ندیمی با مدیریت صحیحی این کار رو انجام دادند. آخه شما رئیس حراستش رو ببینید، بعد بگید سازمان چای... آقای ندیمی! از صمیم قلب بهتون تبریک میگم. ناظرین کشاورزی رو فراموش نکنید که به دستان پرهمت شما نیازمندند.
اينم بگم... اين مطلب خودش سوز داشت! تو رو خدا ديگه ببخشيد كه اين‌همه مردم كامنت دادن بيشتر سوختي! حلال‌مون و حلال‌شون كن! خيلي داري سختي مي‌كشي، بميرم برات.
نديمي قهرمان ××× قاسمي بي زبان
ایرج دوبله سوبله...
محمد کارگر اسپلی (کبیر دیلمانی ): مردم شریف، نجیب و شهیدپرور شهر دیلمان! گل کاشتید. درود بی‌کران بر شما مردم غیور و ولایتمدار دیلمان که گوش به فرمان مقام عظمای ولایت، رهبر فرزانه انقلاب، حضوری گسترده‌تر از گذشته در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی داشتید. درود بی‌کران بر شما که با همه کارشکنی‌ها و تخریب‌ها مقتدرانه در انتخابات شرکت نموده و با انتخاب گزینه اصلح و رأی به آقای ابوذر ندیمی یک بار دیگر همت و بزرگواری دیلمیان را به رخ کوته‌ نظران و کوته فکران تاریخ کشیدید. احسنت بر شما دلیر مردان صحنه‌های حق و حقیقت. آری به فرموده بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، میزان رأی ملت است. درود بر شما و بر اعتماد شما به برادر دینی‌تان مهندس محمد کارگر. یک بار دیگر ثابت نمودید که از خدمتگزار خود مطمئن هستید و نظر او را بر نظر بدخواهان و کژاندیشان ترجیح دادید. مرحبا بر شما ولایتمداران که بار دیگر نام زیبای دیلمـان را بر فراز قله‌های حق و حقیقت برافراشتید. بدین وسیله از طرف خود و از جانب نماینده محبوب‌تان، جناب آقای ابوذر ندیمی، زبان گویای مردم گیلان در دوره‌های ششم و هفتم و نهم مجلس شورای اسلامی، از شما مردم قدرشناس تقدیر و تشکر می‌کنم.
دوست عزيزي كه مسافري، ولي خوب اين چيزها رو بلدي! يه‌كم تحقيق كن، بعد متهم كن عزيز دل. مي‌دوني بعد از نديمي، سطح سازمان چاي از ستاد وزارتخانه به مديركل تقليل (نزول = كم) يافت؟ خبر داري پدر نديمي چايكار و بيجار كار بود؟ خبر داري نديمي چند دقيقه توو مجلس درباره كشاوريزي و چاي نطق داشته؟ نمي‌دونم دردت واقعيه يا نه؟ نمي‌خوام اسم ببرم، ولي توو اين نامزدها، خدایي‌اش كي بهتر از نديمي بود، معرفي كن؟ نماينده فعلي كه بهش مي‌گن بيا براي لاهيجان حرف بزن، مي‌گه من حرفي ندارم. 1 پزشك شبنامه پخش كن چقدر از چاي خبر داره؟ 1 آدم خوش تيپي كه به واقع هنوز هم آدرس وزارتخونه‌ها رو بلد نيست، چه‌كار مي‌تونه بكنه؟ نمي‌دونم شما چرا قدر كساني مثل نديمي رو نمي‌دونيد؟ ماشينش 40 ميليون نيست و بيشتره، باشه! تو توو اون شرايط پيكان سوار مي‌شي؟ تو هم اون پست رو داشتي، فقط موهاتو شونه مي‌كردي؟ به قول نديمي، چي ي ي ي ي مي‌گن اینااااااااااا؟!!
تبریک آقای ندیمی. به داد دانشگاه لاهیجان برسید. آقای دانشیان ریاکار پدر همه اعضای هیأت علمی را درآورده است. نمی‌دانم کدام بی‌لیاقتی این آقا را رئیس دانشگاه کرد؟!
داور: از همه کاندیداها می‌خواهم که به رأی مردم احترام بگذارند. در ضمن به آقای ندیمی نیز تبریک میگم و امیدوارم شهرستان‌های سیاهکل و لاهیجان در زمان نمایندگی ایشان از سرعت بیشتری در توسعه برخوردار باشد. باید این ظرفیت در همه باشد که قواعد بازی را بپذیریم و از برخوردهای حذفی و سایر موارد مشابه دوری کنیم. سعی و تلاش ما در عرصه‌های سازندگی در گرو همدلی و معاونت آقای ندیمی است. امیدواریم که برای رضای خدا قدم برداریم.
آقای کارگر سلام. از این رئیس اداره برق دیلمان که دارای مدرک پنجم ابتدایی است، چه خبر؟
علینقی عباسی (دانشجوی کارشناسی ارشد واحد لاهیجان): بابا مبارک اون‌هایی باشه که بهت رأی دادن تا به جایی، مقامی و ... برسن! شما باید بدوید برای شهر، اما دیگران از شما استفاده بکنند! آن‌ها 3 ماه دویدند برای این‌که به مجلس بروی. شما 4 سال برای آن‌ها باید بدوید. تبریک به شما و اون‌ها.
آقای عزیز که میگی سن ماها نمی‌رسه درباره کارهای ندیمی حرف بزنیم. خودت سه چهار نمونه از کارای عملیاتی آقای ندیمی رو بگو! منظورم اون کارایی نیست که کس دیگه انجام داده تو این سه سال و آقای ندیمی الآن به اسم خودشون از اون نام می‌بره! ماها خوب یادمونه که آقای ندیمی تو هشت سال فقط حرف زد، مثل خودتون که فقط از رو تعصب کورکورانه همه چیزو فراموش کردین. سازمان چای کجا بود زمان آقای ندیمی؟ فاتحه چای زمان ایشون خونده شد، پدر کشاورزی و اقتصاد منطقه در زمان ایشون دراومد! دوست عزیز! سن ما میرسه، شما آلزایمر داری!
دوست عزیزی که میگن ندیمی بیشترین نطق رو تو مجلس درباره چای و کشاورزی داشت. آقای عزیز! ذر عمل چه‌کار کرد؟ نمی‌دونی نه؟ تحقیق کنی می‌فهمی، چه بلایی در زمان ایشون سر کشاورزان و چایکاران اومد!
دم خروس زد بیرون!!! خودت هم که داری کورکورانه از قاسمی حمایت می‌کنی؟؟؟ حکایت می‌کنند روزی در مجلس شورای اسلامی به ناگهان آقای قاسمی دست بلند کرد و خواست چیزی بگوید. رئیس جلسه که اسم این نماینده را نمی‌دانست و منشی جلسه نام او را به رئیس یادآور شد، گفت: آقای قاسمی نظر دارند. آن‌گاه درحالی که نمایندگان منتظر اعلام نظر آقای قاسمی درخصوص موضوع جلسه بودند، وی گفت: جناب آقای رئیس! اون در بازه، سوووووووز میاد!!!!!
قاسمی جون شما که استاد کپ زدنه!!! اسنادش هم منتشر شد و همه دیدن چقدر خوب کارهای دیگران رو به نام خودش جا می‌زنه!!! مثه قضیه احیای سازمان چای که ندیمی و نماینده‌های شمال در مجلس هفتم کلی جوش زدن تا اونو دوباره سر جاش برگردونن، و عمر مجلس هفتم قد نداد و دولت در ابتدای تشکیل مجلس هشتم که آقای قاسمی تازه کار هنوز نمی‌دونست چطوری کارت حضور و غیاب مجلسشو بزنه، تصمیم گرفت تصمیم غلط دولت قبل رو ابطال کنه و سازمان چای دوباره برگرده!!! نمی‌دونی برو سئوال کن! برو از وزارت کشاورزی و کمیسیون کشاورزی مجلس دقیق سئوال کن! تحت تأثیر حرف مفت منتقدان هم قرار نگیر! چه‌جوری می‌خوای اون دنیا جواب آه مظلوم رو بدی؟ مثه حکایت شبنامه چند روز پیش دکتر (ن) علیه قاسمی و ندیمی و خیرخواه حرف نزن که یه‌ سری مهملات رو به‌هم بافته تا به خیال خام خودش، مردم رو از تصمیم قاطعشون به نفع ندیمی برگردونه! بازی تمام شد! کمک داور سوت رو زد و داور اصلی هم تا دو هفته دیگه سوت پایان رو می‌زنه! مثه فتنه‌گرای 88 نباشین که با غوغا و جنجال می‌خوان رقیب رو از صحنه به‌در کنن! فاصله رأی این‌قدر زیاده که به شماها هم حتی نمی‌رسه! شورای نگهبان و هیأت نظارت و رئیس ستاد انتخابات گیلان هم بر سلامت انتخابات برگزار شده تأکید کردن. بیایین دست به دست هم بدیم تا لاهیجان و سیاهکل و رودبنه و دیلمان مون رو آبادتر و بانشاط تر کنیم. والسلام.
دوست عزیز میگی عمر مجلس هفتم قد نداد. ایشون چهار سال نبود، هشت سال بود و کاری نکرد. هشت سال کم نیست. کاری می‌خواست بکنه، توو هشت سال کرده بود.
مهرداد: جناب آقای ندیمی بزرگ! پیام تبریک بنده را پذیرا باش. من اطمینان داشتم با وجود تلاش افراد بزرگ و دلسوز، شما بار دیگر نماینده مردم لاهیجان خواهید بود و دل مردم این سرزمین را شاد خواهید کرد.
سعید آقاجان‌خواه چوشلی از روستای سرسبز چوشل: ضمن عرض تبریک به آقای مهندس ندیمی نماینده منتخب شهرستان لاهیجان و سیاهکل؛ برای ایشان آرزوی سربلندی و موفقیت دارم.
طهمورث نجات پاشاکی و عیسی محمدی پاشاکی (دهیاران ایالات پاشاکی بزرگ): بازگشت افتخارآمیز و غرورمندانه زبان گویای گیلان حاج ابوذر ندیمی را به خانه ملت تبریک می‌گوییم.
مهشاد سادات میری: با سلام خدمت آقای ندیمی و عرض تبریک خدمت شما. من یک ایرانی هستم از شهرستان نطنز که 4 ماه است با همشهری شما ازدواج کردم. همسر بنده آقای رضا قربانی گلرودباری به خاطر این‌که شما نماینده شوید تا بتوانید برای او و همه همشهریانش کاری بکنید، یک روزه به شمال آمد و آن‌جا به شما رأی داد و من نیز او را همراهی کردم و با این‌که خستگی راه بسیار بود، با جان و دل همسرم را همراهی کردم تا بلکه نامزد مورد علاقه‌اش رأی بیاورد تا بتواند برای او کاری کند. امیدوارم شما این پی ام را بخوانید. شما همشهریان خود را فراموش نکنید. من و همسرم برای ادامه زندگی به کمک شما احتیاج داریم. مهر مجلس 9 با آرم شهرستان سیاهکل و لاهیجان را در شناسنامه من بی اجر نکنید. آقای ایرج ندیمی ما به کمک شما احتیاج داریم.
چرا اطلاعات غلط به مردم می‌دید؟ باعث انحلال سازمان چای کسی جز آقای ندیمی نیست! من خودم برگه‌ای که آقای ندیمی امضاء کرده و انحلال سازمان چای رو دیدم. آقای ندیمی مبارک باشه نمایندگی لاهیجان، ولی اینو بدونیم خدایی هم وجود داره و باید پاسخ اعمال‌مون رو بدیم. من این حرف رو با سند به شما ثابت می‌کنم. آقای محرر در جریان کار هست.
آخه من نمي‌دونم اين آقای [...] اون وسط چی‌كار مي‌كرد؟ آخه آقاي [...]! تو كه داشتي هم واسه صديقي كار مي‌كردي، هم براي نيكفر و هم براي نديمي. بيوگرافيت رو پيش ابوذر ميگما؟! هرچند ابوذر خوب حواسش به همه چيز هست.
اي بابا... جيگرم خسته‌ام كردي... چقدر مقاومت مي‌كني در برابر فهميدن... بهت مي‌گم برو تو سامانه‌اش ببين... آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ هااااااااااااااا سامانه نمي‌دوني چيه؟ آخي ي ي ي نمي‌دوني؟ اون‌جا كه نوشتي لاهيگ دات آي آر،‌ اون‌جا بنويس www.irajnadimi.net همين. يه دوست ديگه هم درباره چاي و كشاورزي هم كه نوشت
اصلاً مي‌خواي با بچه‌هاي شوراي نگهبان صحبت كنم انتخاباتو باطل كنه؟ تعارف مي‌كني؟
اعضای هیأت امنای هیأت عزاداران حسینی: مردم قهرمان لاهیجان و سیاهکل! انتخاب شایسته حاج آقا ایرج (ابوذر) ندیمی توسط آراء شما، تأیید کارنامه‌ای سراسر دفاع از خط سرخ خون شهیدان و آزادگی و آبادگری بود. این انتخاب بر شما مبارک باد.
مهرداد: تبریک به مردم عزیز لاهیجان برای انتخاب مجدد آقای ندیمی. ولی من گله دارم از کسانی که بعد از انتخاب شدن آقای ندیمی رنگ عوض می‌کنند. همین خانمی که رئیس سابق بهزیستی لاهیجان بود و ما مردم لاهیجان شاهد هستیم که در دوره قبل که آقای ندیمی متأسفانه نبود، چه تبلیغ منفی علیه ایشان کردند و الآن ادعا می‌کنند که خوشحال‌اند. امیدواریم که آقای ندیمی و اطرافیان‌شان این افراد [...] را شناسایی کنند. این بار دوم هست که این پیغام را می‌گذارم. امیدوارم مثل دفعه قبل حذفش نکنید. به امید موفقیت هرچه بیشتر آقای ندیمی.
سامانه ندیمی... هه هه... خودت خوبه میگی سامانه اون آقا... الآن منم میگم من همه کارا رو کردم. ندیمی به‌جای مکاتباتش کارای اجرایی‌شو بزاره جیگر! نداره... کار اجرایی نداره...
اي قربونت برم. خنديدي؟ جيگر من! مي‌خواي كاراشو توو سامانه يوسف قاسمي بزاره؟ آخه من چي بهت بگم؟ تو مثل يه كوه داري مقاومت مي‌كني در برابر قبول كردن اين مسأله كه نديمي آدم بسيار قوي‌ايه. الهي من قربون اون ايثارت در راه كانديداي مورد نظرت برم. تو و همكلاسي‌هات بايد بريد شهرهاي همجوار زندگي كنيد تا بفهميد پيشرفت يعني چي؟ البته اين قضيه رو چطور نتونستي در چهار سال گذشته توو لاهيجان درك كني، جاي بسي تعجب داره! از تعريف بعضي‌ها ـ شما رو نمي‌گم‌ها ـ نماينده خوب كسيه كه واسه اونا وام با بازپرداخت كم بگيره. از نظر بعضي ديگه ـ كه اوناهم شما نيستيد ـ نماينده تعريف خاص داره كه نمي‌خوام كامنتمو بيشتر از اين طولاني كنم، وگرنه توضيح مي‌دادم. اينا رو ولش كن! خودت خوبي؟ بهتري الآن؟ چه خبر؟
خانواده‌های شاهد و ایثارگر شهرستان لاهیجان: به نام خداوند درهم شکننده ستمکاران: [...] که بود و چه شد؟ هرچند [...] این فرد معلوم الحال و خائن بر آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدا و آزادگان را مسئولین محترم منطقه به خوبی می‌شناسند، اما شاید امت حزب‌ا... چنان‌که شایسته است با شخصیت فاسد و منافق این فرد آشنایی نداشته باشند. [...] فردی است که در ابتدای پیروزی انقلاب، عضو گروهک منافقین بوده و به عنوان فرد نفوذی آنان به جبهه می‌رود و ناجوانمردانه در گردانی که تقریباً همه اعضای آن شهید می‌شوند، خائنانه تسلیم اردوگاه حزب بعث می‌گردد و تا زمان آزادی، چنان‌که هم‌اردوگاهی‌های او خوب به خاطر دارند، مشغول خیانت، سخن چینی و وطن فروشی به نفع رژیم خونخوار صدام بوده است. (که البته مدارک زنده آن موجود است) پدراین عضو پلید گروهک منافقین که تا 15 سال پیش حتی محتاج به نان شب خویش بود و دیگران برای امرار معاش وی اعانه جمع می‌کردند، باربردار محله‌های شهر لاهیجان بوده است. حال آن‌که نامبرده اکنون در کمال ناباوری، بی‌شرمانه صاحب ثروت‌های میلیاردی و امتیازات فراوان در سطح شهرستان و بلکه استان گشته است. هنوز خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از یاد نبرده‌اند که وی چگونه چند سال پیش عکس مقام عظمای ولایت را از روی دیوار پایین کشیده و پاره می‌کند و گستاخانه با فحاشی به رئیس جمهور مردمی و ولایتمدار کشورمان جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد توهین می‌نماید. مردم ما بایستی بدانند و بلکه می‌دانند که این فرد بی‌هویت، خائن و نفوذی، چگونه با بی‌آبرو نمودن رزمندگان و آزادگان، همچون گذشته با رانت‌خواری، به قول حضرت امام(ره) به یکی از سرمایه‌داران بزرگ و زالوصفت این منطقه تبدیل شده است. ما در افشاگری‌های آینده خود لیستی از دزدی‌های این فرد خائن از بیت‌المال را در اختیار شما مردم فهیم و رنج‌کشیده انقلاب قرار خواهیم داد.
نمي‌دونم اين فردي كه شما ميگي كيه و چرا مطلب رو اين‌جا درج كرديد، ولي به خاطر اين‌كه دوستان عزيز بالايي به نديمي نچسبوننش بايد عرض كنم:
1- نديمي برادر شهيده.
2- پدر نديمي كشاورز بوده و از زمان اصلاحات عرضي زمين‌هاي كشاورزي داشته و تنها منبع درآمدش از راه كشاورزي بوده و نكته جالب توجه اين‌كه پدر مرحوم آقاي نديمي پدر دو تا شهيد بوده كه يكي از شهدا در شلمچه و ديگري در درگيري‌هاي انقلاب در لاهيجان زخمي و بعد از مدتي شهيد شد. حالا بماند. حالا منظور دوست‌مون هركي بود، ما اينا رو گفتيم كه هم موضوعيت داره، هم اين‌كه سوء تفاهم براي كسي ايجاد نشه!
هرکی می‌خواست بفهمه فهمید اون فرد مورد اشاره خانواده شاهد و ایثارگر کیه و کدوم خونواده‌ان؟! اتفاقاً خوب شد همچین چیزی رو فرستادن و این سایت هم اونو درج کرد تا فردا که خواستن از کاندیدای ناکامشون مثه دوره هفتم که روی یعقوبی شرط‌بندی کردن، به سمت ندیمی بیان و از روابط ندیمی برای استفاده‌های مالی‌شون سود ببرن، همه بدونن که اینا چه آدمای نون به نرخ روز خور و دلالی هستن!!! خدا عاقبت همه مارو ختم به خیر کنه!!! آمین.
قاسمیان (سیاهکل): ما سیاهکلی‌ها واقعاً از صمیم قلب این پیروزی رو به ندیمی قهرمان و پورحیدری دوست‌داشتنی تبریک میگیم. امیدوارم سیاهکل فراموش نشود. شاهد رشد و توسعه سیاهکل با دستان پرتوان ندیمی بزرگ باشیم.
ابراهیم‌پور از سیاهکل: درود بر ندیمی! درود بر پورحیدری! چون سیاهکلی‌ها ثابت کردند که پورحیدری رو دوست دارند. انتقام پورحیدری رو از قاسمی و شمسی گرفتند. احسنت بر مردم وفادار سیاهکل و دیلمان و پیرکوه.
تعدادی از کارمندان دانشگاه آزاد لاهیجان: جناب آقای ندیمی! تبریک عرض می‌کنیم. تورو به خدا قبل از اردیبهشت ماه آقای دانشیان را بردارید. این آقا سال گذشته 20 تن از کارمندان لاهیجانی را برکنار و 20 تا از سیاهکلی‌ها که توسط شمسی معرفی شده بودند را برجای آن‌ها نهاد و همین ماه قرار است 10 تن از اعضای هیأت علمی نیمه وقت را برکنار و جایگزین افرادی کند که قاسمی آن‌ها را با مدرک فوق لیسانس برای هیأت علمی معرفی کرده است. جناب مهندس ندیمی! از موقعی که این [...] پای خودش را درون دانشگاه باز کرده است، ما لاهیجانی‌ها را آواره کرده است. لطفاً در تغییر مدیریت شهرستان، اول این آقای غیربومی و ظالم را حذف کنید تا دانشگاه مانند زمانی که شما سکان‌دار دو شهرستان بودید، در ساحل آرامش باشد. من‌ا... توفیق.
آقای ندیمی! رئیس دانشگاه آزاد لاهیجان فقط به دانشجویان ترک امتیاز می‌دهد. خوابگاهی که در زمان شما و مدیریت دکتر مهدوی ساخته شد، پر از دانشجویان ترک است. حتی ما شنیده‌ایم که به زور از استادان برای دانشجویان ترک نمره می‌گیرد. مهندس ندیمی! ما همیشه به شما افتخار می‌کنیم. لطفاً فکری به حال مدیریت دانشگاه آزاد کنید.
دکتر احمد طاهرقاسمی: با عرض تبریک.
درود بر ندیمی! ما از طرفداران همیشگی آقای ندیمی بودیم و هستیم. در دوره قبل هم در انتخابات شرکت نکردیم، اما یک چیزی که برایم جالب بود این بود که مدیرانی که حاج ابوذر در طول این 8 سال به اون‌ها پست داد، در این دوره پیدا نبودند، یا اگر هم بودند، پنهان با حاج ابوذر جلسه می‌زاشتند. فقط در این دوره ما آزادسرو را دیدیم که از جان مایه گذاشت و مهربان را دیدیم که در جلسات عمومی با حاج ابوذر بود و نامه حمایت دکتر مهدوی را خواندیم که علناً از حاج ابوذر حمایت کرد. دیگه ما و دوستان‌مان افراد دیگری را ندیدیم که علناً از حاج ابوذر حمایت کنند. البته شنیدیم که خیلی از بزدلان در زیر سقف‌های پنهان جلساتی داشتند، اما مردانگی آن است که علناً آدم حمایت خودش را نشان دهد، اما با همه این وجود درود بر ندیمی.
پوت تمرین: آمدی! مثل یه مرد آمدی! انشاءالله موفق باشی.
دریاب کنون که نعمتت هست بدست... کین دولت و ملک می‌رود دست به دست.
فرزندان گیلان را دریابید.
مدافعان حقوق شهروندان سیاهکلی: از آقای ندیمی انتظار داریم طبق وعده‌ای که داده‌اند، با عوامل قطع درختان شهر (شهردار و حامیانش) که با سوء استفاده از جایگاه حقوقی و سیاسی خود موجب تضییع حقوق شهروندان سیاهکل شده‌اند برخورد نموده و طبق قوانین به پای میز محاکمه بکشاند. با توجه به مستندات موجود، از جمله رأی قطعی شماره 1384/دو-ب-هـ 1/4/89 شعبه دوم رسیدگی به تخلفات اداری وزارت کشور، آقای ناصر رنجبر (شهردار وقت) را با مشخصات موجود در حکم صادره به استناد بندهای (2) و (13) ماده (8) قانون رسیدگی به تخلفات اداری و قسمت دوم بند (و) ماده (9) قانون مذکور، به مدت 3 سال محکوم به محرومیت از پست‌های حساس مدیریتی در دستگاه‌های مشمول این قانون نمود، اما طبق نامه حمایتی موجود به شماره 235 مورخ 89/5/3 توسط رئیس شورای اسلامی شهر به نماینده و نامه شماره 4283/89/س مورخ 6/5/89 نماینده وقت به استاندار وقت آقای قهرمانی و همچنین نامه شماره 4093 مورخ 89/5/4 فرماندار وقت به استاندار وقت از اجرای حکم نامبرده ممانعت به‌عمل آوردند و کماکان عوامل مذکور به تخلفات مکرر و ضایع نمودن حقوق شهروندان به عناوین متعدد ادامه داده و می‌دهند. لذا از آقای ندیمی و تمامی مسئولین مسئول در ارکان مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران خواستار برخورد با عوامل فوق هستیم.
دکتر محمدحسن علی‌نژاد: با عرض سلام و تبریک به شما و دیگر همشهریان عزیز. جناب آقای ندیمی! از انتخاب شما باید خوشحال باشم، چون دیگر استرس اینو ندارم که در تهران گم شوید! چهار تا خیابان را می‌دانید، چهار نفر را می‌شناسید و ...، اما این‌که چقدر توانایی و وجدان کاری داشته و دارید، برای مردم و به فکر آن‌ها باشید، بعد از خدای متعال، قضاوت و رأی دفعه بعد همشهریان به جنابعالی است!! پس آرزوی موفقیت برای شما در رأی‌گیری بعدی را دارم!! چندان دیر نیست و بایستی سعی نمایید که ما و شما شرمنده این مردم نباشیم.
شعله: این‌قدر خوشحالم که نمی‌دونم باید به کی تبریک بگم. من به همه مردم لاهیجان و سیاهکل تبریک می‌گم که با اتحاد اجازه ندادین فرصت‌طلب‌های قبلی پیروز بشن. احسنت به درک و شعورتان.
شاپور: سلام عليكم...
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"