كدخبر: ۴۷۷۲
تاريخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصی "لاهیگ"
ایرج ندیمی منتخب نهم مردم لاهیجان و سیاهکل شد
ستاد انتخابات لاهیجان و سیاهکل طی اطلاعیه‌ای، نتیجه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل را اعلام كرد.
ستاد انتخابات لاهیجان و سیاهکل طی اطلاعیه‌ای، نتیجه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل را اعلام كرد.
به گزارش "لاهیگ"، بر اساس این اطلاعیه، در انتخابات مجلس شورای اسلامی که روز جمعه 12 اسفند 1390 در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل برگزار شد، از مجموع 103536 رأی مأخوذه، آقای ایرج ندیمی با کسب 33860 رأی، منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گردید.
نتیجه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل به این شرح می‌باشد:
1- آقای ایرج ندیمی، فرزند علی، دارای 33860 رأی
2- آقای ذبیح‌ نیکفر لیالستانی، فرزند جواد، دارای 26558 رأی
3- آقای یوسف قاسمی گولک، فرزند محسن، دارای 17986 رأی
4- آقای اسماعیل بابایی، فرزند فتح‌الله، دارای 6119 رأی
5- آقای رسول فرخی، فرزند حبیب‌الله، دارای 5532 رأی
6- آقای هادی صدیقی، فرزند جعفر، دارای 5512 رأی
7- آقای روح‌الله مدامی ملومه، فرزند محمد میرزا، دارای 1947 رأی
8- آقای هادی رفیع‌پور، فرزند ابوطالب، دارای 1328 رأی
9- آقای علینقی خانی‌پور راد، فرزند کاظم، دارای 681 رأی
10- آقای کامبخش فرحمند حبیبی، فرزند محمد، دارای 360 رأی
11- آقای حسن هادی‌پور، فرزند علی، دارای 247 رأی
12- آقای نقی حیدردوست، فرزند حیدرعلی، دارای 206 رأی
در ادامه این اطلاعیه آمده است: در اجرای ماده 68 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، از تاریخ انتشار این آگهی به مدت دو روز، هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل در محل فرمانداری لاهیجان برای قبول شکایات آماده می‌باشد. در ضمن به استناد تبصره‌های (1)، (2) و (3) ماده مذکور، کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند، می‌توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذ رأی، شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم دارند و شکایاتی قابل رسیدگی خواهند بود که مشخصات شاکی یا شاکیان، شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شغل، نشانی کامل، شماره تلفن و اصل امضای شاکی را داشته باشد.
این اطلاعیه در پایان می‌افزاید: در صورتی که شاکی بدون دلیل و مدرک کسی را متهم نماید و عمل شاکی عنوان افترا داشته باشد، قابل تعقیب و پیگیری است.
به گزارش "لاهیگ"،
نتیجه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های اصلی و فرعی حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل برای سه نفر اول به این شرح می‌باشد:
1- ایرج ندیمی:
   بخش مرکزی لاهیجان: 19519 رأی
   بخش رودبنه: 6172 رأی
   بخش مرکزی سیاهکل: 5832 رأی
   بخش دیلمان: 2337 رأی
2-
ذبیح‌ نیکفر لیالستانی:
   بخش مرکزی لاهیجان: 18604 رأی
   بخش رودبنه: 4323 رأی
   بخش مرکزی سیاهکل: 3241 رأی
   بخش دیلمان: 390 رأی
3-
یوسف قاسمی گولک:
   بخش مرکزی لاهیجان: 6197 رأی
   بخش رودبنه: 1521 رأی
   بخش مرکزی سیاهکل: 7831 رأی
   بخش دیلمان: 2437 رأی

نظرات بینندگان:
علی: درود بر نديمي، سردار گيلان. دست مردم لاهيجان و سياهكل و رودبنه و ديلمان درد نكنه. دوست دارم حاج ابوذر *** تي بلا مي سر ***
حميد راحتي: من تبريك مي‌گويم به آقايان نديمي و نيكفر كه توانستند اعتماد مردم را جلب نمايند. درست است كه جناب آقاي نديمي انتخاب شد، ولي جناب آقاي دكتر نيكفر نيز از ارزش‌هايش كاسته نمي‌شود و به اميد خدا با همكاري با نماينده عزيزمان آقاي نديمي براي ساختن زيربناهاي سرزمين لاهيجان و سياهكل بكوشند.
داور: از همه کاندیداها می‌خواهم که به رأی مردم احترام بگذارند. در ضمن به آقای ندیمی نیز تبریک میگم و امیدوارم شهرستان‌های سیاهکل و لاهیجان در زمان نمایندگی ایشان از سرعت بیشتری در توسعه برخوردار باشد. باید این ظرفیت در همه باشد که قواعد بازی را بپذیریم و از برخوردهای حذفی و سایر موارد مشابه دوری کنیم. سعی و تلاش ما در عرصه‌های سازندگی در گرو همدلی و معاونت آقای ندیمی است. امیدواریم که برای رضای خدا قدم برداریم.
حاجي‌پور: ضمن تبريك به آقاي نديمي جهت پيروزي قاطع ايشان، خواهشي كه به نمايندگي از جمعي از جوانان تحصيل‌كرده اين شهر از ديگر كانديداها دارم اينه كه جاي اين‌كه داد و فرياد راه بياندازند كه آقا تقلب شد و ... با خود آقاي نديمي جلسه‌اي ترتيب بدهند و براي 4 سال آينده در كنار ايشان و به احترام رأي مردم به اين شهر خدمت كنند.
با سلام محضر مبارك آقاي نديمي. شهد شيرين پيروزي به كام‌تان هميشه شيرين باد. اميدوارم كه هميشه پيروز و سرافراز باشي. همچنين مي‌خواهم مثل گذشته با ديد باز به اطراف بنگري و افرادي مثل [...] را در كنارت جاي ندهي.
آرمان: انتخاب شایسته آقای ندیمی را به تمام مردم گیل و دیلم تبریک میگم. امیدوارم که طرفداران باقی کاندیداها نیز این واقعیت رو بپذیرن و از شایعه‌پراکنی دست بردارن.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"