كدخبر: ۹۹۰۹
تاريخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل خبر داد :
چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن شرق گیلان در لاهیجان
رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل ، گفت : چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنشهرستان های شرق گیلان در بخش آقایان در استان مقدس میرشمس الدین لاهیجان برگزار می شود .
حجت السلام سید حامد میر حسینی اشکوری در گفتگو با " لاهیگ " با اشاره به برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن در مرحله شهرستانی خبر داد و گفت : مسابقات در سال ۹۷ جهت صرفه جویی در هزینه ها به صورت منطقه شرق گیلان برگزار می شود .وی با اشاره به اینکه در بخش برادران متسابقین در آستان مقدس میر شمس الدین لاهیجان با هم به رقابت می پردازند ، گفت : متسابقین شهرستان لاهیجان ، سیاهکل ، رودسر ، املش و لنگرود در این دور از مسابقات حاضر هستند و در بخش خواهران نیز مسابقات در آستان مقدس سفید آستانه برگزار می گردد .

اشکوری در ادامه ، گفت : تاکنون ۱۵۰ نفر در سایت مسابقات قرآن  در شهرستان لاهیجان و سیاهکل ثبت نام کردند که در روز ۵ شنبه به رقابت می پردازند .

حجت السلام اشکوری از تغییر مکان برگزاری مسابقات در سال آینده خبر داد و خاطر نشان کرد : پیش از این جلساتی با کارشناسان و روأسای ادارات مربوطه برگزار گردید و هزینه کرد و وظایف هر شهرستان مشخص گردید و در بحث ایاب و ذهاب متسابقین هم هزینه ها بین ادارات منطقه تقسیم می شود .

اشکوری در پایان گفت : به دلیل حضور متسابقین از چند شهرستان امید این میرود آزمون با کیفیت مناسب و رقابت بیشتری نسبت به سال گذشته برگزار شود .
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"