كدخبر: ۹۷۸۱
تاريخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
متوليان شهرستان لاهيجان چگونه نقش آفريني مي‌كنند؟
بخش "صدای مردم" خط ارتباطی مردم با "لاهیگ" است. خوانندگان محترم می‌توانند پیام‌های خود را که حاوی طرح موضوعات و مشکلات فردی و جمعی‌شان است، از یکی از راه‌های بخش "تماس با ما"، پست الکترونیکی lahig1386@gmail.com یا پیامک رایگان به سامانه 10002012201391 ارسال نمایند. "لاهیگ" نیز بر پایه کارکرد رسانه‌ای خود، تلاش می‌کند با انعکاس "صدای مردم"، پاسخ مسئولان را اطلاع‌رسانی نماید.
اگر امكان دارد لطفاً درج فرماييد شهرستان لاهيجان توسط فعالان و آگاهان اقتصادي با شاخص اقتصادي سنجيده شود كه گردش مالي دولتي و خصوصي در اين شهرستان به چه ميزان است و سهم اقتصادي اين شهرستان در استان گيلان و كشور به چه ميزان است؟ همچنين توسعه اقتصادي در اين شهرستان به چه زيرساخت‌هايي نيازمند است؟
ادارات شهرستان لاهيجان كه متولي تسهيل كردن فرآيند سرمايه‌گذاري توسط بخش خصوصي هستند، تا چه ميزان نقش آفريني مي‌كنند و يا انگيزه اين كار را
انجام مي‌دهند؟
متوليان فرهنگي شهرستان لاهيجان تا چه ميزان بر اساس مدل مهندسي فرهنگي كه در كاهش آسيب‌هاي اجتماعي تأثيرگذار است، نقش آفريني مي‌كنند؟
متوليان سياسي شهرستان لاهيجان تا چه ميزان توانسته‌اند همه نگاه‌هاي سياسي رايج در شهرستان را تجميع كنند؛ مثلاً در سال چند جلسه، احزابي همانند اصولگرا و يا اصلاح‌طلب با توليت متوليان سياسي شهرستان براي توسعه سياسي شهرستان اقدام كرده‌اند؟
متولي مديريت اجرايي و تقنيني شهرستان تا كنون چگونه از ظرفيت لاهيجاني‌هاي مقيم استان، كشور و خارج از كشور كه در بخش‌هاي حاكميتي و خصوصي حرفي براي گفتن دارند، استفاده كرده‌اند؟ توضيح اين‌كه بعضاً براي بهره‌برداري انتخاباتي در ايام انتخابات به‌صورت ناقص صورت گرفته است.
و چند سئوال ديگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سيد رضا علوي زميداني
مسئول دفتر مديركل و روابط عمومي فرودگاه سردار جنگل استان گيلان
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"