كدخبر: ۹۷۴۴
تاريخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
گزارش تصویری :
نمایش " آقای رییس جمهور "
زنگ اجرای نمایش « آقای رییس جمهور» با حضور پیام دهکردی ، عبدالحی شماسی و اصحاب رسانه در سالن اداره فرهنگ و ارشاداسلامی لاهیجان نواخته شد.


به گزارش " لاهیگ "  زنگ اجرای نمایش « آقای رییس جمهور» عصر یکشنبه با حضور پیام دهکردی ، عبدالحی شماسی ، اصحاب رسانه و با استقبال مردم هنر دوست و فرهیخته در سالن اداره فرهنگ و ارشاداسلامی لاهیجان نواخته شد.

این نمایش به نویسندگی هلن خانزاده امیری و کارگردانی محمد علی صادق حسنی کاری از گروه خورتاب لاهیجان از تاریخ ٢٠ الی ٢٧ اسفند ساعت ١٩ در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان اجرا می شود.

فاطمه علی پرست و حمید رضا شعبانی از هنرمندانی هستند که در این نمایش نقش آفرینی می کنند.از دیگر عوامل نمایش: شیرین دمان(دستیار کارگردان)؛ سیده ویدا پیرو سجاد(منشی صحنه)؛سید علی مرتضوی(طراح صحنه)؛هامون نقیبی(موسیقی)؛شهریار صادق حسنی(نور و صدا)؛ شیرین دمان و سیده ویدا پیرو سجاد (طراح لباس) ؛علی اکسیر (طراح پوستر)

نمایش« آقای رییس جمهور»داستان زن و شوهری است که در پایین ترین طبقه تنگدست جامعه به سر می برند. یک شب آنها تصمیم می گیرند به آنچه برایشان باقی مانده است پناه ببرند و آن چیزی نیست جز تخیل و آرزوهایشان...

در ادامه شما را به دیدن گزارش تصویری  ویژه " محمد پوربابایی " دعوت می کنیم :