كدخبر: ۹۷۲۴
تاريخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
همایش اتحاد و همدلی مربیان و پیشکسوتان کاراته لاهیجانی
شب گذشته استاد دکتر سیاوش خداپرست ،استاد سیدرضا میرحسینی،استاد میربلوکی،استاد علیخواه،استاد باقری نژاد،استاد علیجانی،استاد مقدسی،استاد سجاسی و بسیاری از پیشکسوتان کاراته لاهیجان در یک گردهمایی در سالن تختی لاهیجان ....


شب گذشته استاد دکتر سیاوش خداپرست ،استاد سیدرضا میرحسینی،استاد میربلوکی،استاد علیخواه،استاد باقری نژاد،استاد علیجانی،استاد مقدسی،استاد سجاسی و بسیاری از پیشکسوتان کاراته لاهیجان در یک گردهمایی در سالن تختی لاهیجان به تمرینات مشترک پرداختند.در این دور از تمرینات هنرجویان و مربیان و پیشکسوتان کاراته لاهیجان با دوستی و همدلی و تمرینات کاراته لحظات خوشی را برای هم رقم زدند.

هدف ازاین تمرینات دعوت پیشکسوتان و هنرجویان کاراته ای است که سالها از این ورزش جذاب و المپیکی فاصله گرفتند.انشاالله به زودی شاهد تحولاتی بزرگ در کاراته لاهیجان خواهیم بود.

به یاری خداوند بزرگ تا سال اینده ۵مربی فعال دیگر به جمع مربیان کاراته لاهیجان افزوده خواهد شد و شاهد رقابت های شدید مربیان و کاراته کاران لاهیجانی خواهیم بود.

دکتر خداپرست و استاد میرحسینی در ۶ماه گذشته با توجه به تمرینات فشرده و مستمر موفق شدند ۲تیم کومیته(مبارزه کنترلی) تشکیل داده و با اتکال به خداوند منان در تیر ماه ۹۷ برای مسابقات استانی و در شهریور ۹۷برای مسابقات کشوری به رقابت بپردازند.

امید بر این است بزودی شاهد درخشش کاراته کارهای لاهیجانی در سطح استان و کشور باشیم.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"