كدخبر: ۹۷۰۴
تاريخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان :
تأکید بر تسریع در جذب اعتبار پروژه هاى نیمه تمام دولتى
محسن شعربافان در جلسه شورای شهر لاهیجان، با آرزوی توفیق و تندرستی برای کلیه خدمتگزاران ایران اسلامی اظهار داشت: شوراها در واقع پل ارتباطی بین مسئولین ومردم می باشند ولازمه اجرایی کردن این مهم رسیدگی به مشکلات شهری مردم وهمچنین انعکاس آن به مسئولین است .
عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان افزود : شهر لاهیجان به دلیل موقعیت ممتازی که دارد ، می طلبد همه مسئولان دست به دست هم داده و کمک کنیم تا لاهیجان به جایگاه واقعی خود برسد .

وی با اشاره به پروژه هاى نیمه تمام دولتى از جمله فرهنگسرا ، پل روگذر گیل و سالن تختی ، از نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی خواستار ، تسریع در جذب اعتبارات و تکمیل پروژه های مذکور شد.  

شعربافان افزود : اتمام این پروژه ها ، همواره یکی از خواسته‌های مهم مردم بوده که امیدواریم هرچه زودتر تحقق یابد.

وی  با اشاره به افتتاح بیمارستان میلاد در لاهیجان اظهار داشت : نبود دور برگردان در مسیر بیمارستان ، موجب می شود ، بیماران برای رسیدن به بیمارستان  مسافت بسیار طولانی را جهت دور زدن طی کنند.

وی خواستار رسیدگی مسئولین امر به موضوع و ایجاد رمپ و دوربرگردان در راه ارتباطی بیمارستان شدند .

و ی گفت : تمام تلاش اعضای شورای اسلامی شهر برای توسعه و آبادانی لاهیجان است و اعضای شورای شهر به عنوان ناظرین شهر ، آمادگی هر گونه همکاری برای رفع مشکلات شهر و شهروندان با مسئولین و دستگاههای اجرایی را دارند. 
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"