كدخبر: ۹۶۹۹
تاريخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرشید فقیه شجاعی :
مدیریت شهری نقش مهمی در اتفاقات فرهنگی ورزشی شهر دارد
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت : مدیریت شهری لاهیجان در کنار کارهای عمرانی و خدماتی برای اجرای زیرساخت های ورزشی برنامه ریزی های مناسبی انجام داده است .
به گزارش " لاهیگ " فرشید فقیه شجاعی گفت : ورزش به عنوان رکن اساسی جامعه و محبوبیت میان نوجوانان و جوانان از اهمیت ویژه ای در شوراهای شهر و شهرداری ها برخوردار است و در راهبردهای سیاستگذاری عمومی مورد توجه مسئولین واقع شده است.

شجاعی گفت : در دوره های مختلف شورا همواره سعی به توسعه اماکن ورزشی بوده و ساخت سالن چهار هزار نفری شهدا ، خانه پینگ پنگ توسط شهرداری ، نشان از نگاه ویژه مدیریت شهری لاهیجان  به ورزش است که این مهم مورد توجه شورای فعلی لاهیجان نیز می باشد .

وی با اشاره به افتتاح خانه کشتی شهرداری لاهیجان توسط استاندار گیلان در دهه فجر انقلاب اسلامی ، اظهار داشت : شروع ساخت خانه کشتی در دور چهارم شورا آغاز و با توجه به اهمیت موضوع برای اعضای شورای دور پنجم ، تکمیل آن در دستور کار شهرداری لاهیجان قرار گرفت .

وی تکمیل پروژه خانه کشتی را از جمله اقدامات مهم مدیریت شهری لاهیجان در دور پنجم در عرصه ورزشی عنوان کرد  و افزود: خانه کشتی شهرداری لاهیجان با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد  و 350 میلیون تومان  احداث شده است  که 300  میلیون تومان در سال93 و400 میلیون تومان در سال 95  از محل اعتبارات دولتی و مابقی از محل درآمدهای شهرداری هزینه شده است .

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان و رئیس هیأت کشتی شهرستان لاهیجان با اشاره به برگزاری لیگ کشتی آزاد و فرنگی نونهالان گیلان  در لاهیجان اظهار داشت : این مسابقات برای اولین بار در لاهیجان  با 434 مسابقه و بروی چهار تشک انجام گرفت . وی   میزبانی خوب لاهیجان و برگزاری موفق لیگ را حاصل حمایت همه جانبه مردم ، پیشکسوتان کشتی لاهیجان ، هیأت کشتی استان ، اداره ورزش و جوانان لاهیجان ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان عنوان نمود .  

شجاعی از شهردار و اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر  به ویژه ابراهیم مهربان عضو دور چهارم شورای شهر و مربی تيم ملى كشتى آزاد نوجوانان که  نقش بسزایی در احداث خانه کشتی داشته اند و همچنین نماینده سابق و نماینده فعلی مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی که در جذب اعتبارات یاری ر شهرداری لاهیجان بوده اند ، قدردانی نمود.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"