كدخبر: ۹۶۸۱
تاريخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
توضیح دبیر دوره ایی شورای حامیان تدبیر و امید گیلان در مورد حواشی حضور علی مطهری در راهپیمایی لاهیجان
سعید آقایی(دبیر شورای حامیان تدبیر و امید گیلان) در مورد حواشی حضور دکتر علی مطهری در راهپیمایی لاهیجان به " لاهیگ " گفت: دکتر مطهری که به دعوت شورای حامیان تدبیر و امید گیلان و برای سخنرانی در همایش "یاد انقلاب" به استان آمد، صبح امروز برای شرکت در راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب به جمع راهپیمایان پیوستند.

دبیر دوره ایی شورای حامیان تدبیر و امید گیلان در مورد حواشی حضور دکتر علی مطهری در راهپیمایی لاهیجان به " لاهیگ " گفت: دکتر مطهری که به دعوت شورای حامیان تدبیر و امید گیلان و برای سخنرانی در همایش "یاد انقلاب" به استان آمد، صبح امروز برای شرکت در راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب به جمع راهپیمایان پیوستند.سعید آقایی افزود: به غیر از اعضای شورای حامیان و فرزند ایشان، شخصیت دیگری در معیت همراهان دکتر مطهری قرار نداشته و در این اثنی تصاویر همراهانی که در حین راهپیمایی ثبت شده، به صورت تصادفی و آنی انجام شده است.

وی افزود: دکتر مطهری نماینده محبوب و توانمندی است و بدیهی است برخی با ثبت تصاویر مشترک با ایشان، اهداف و نیات مختلفی داشته باشند.

دبیر شورای حامیان تدبیر و امید گیلان افزود: دکتر مطهری در لاهیجان با هیچ یک از شخصیت ها و مسئولین دیدار نداشته و هم اکنون گیلان را به مقصد تهران ترک نموده است.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"