كدخبر: ۹۶۵۵
تاريخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل
رونمایی از تجهیزات بیمارستانی ۴۵۰ میلیونی از موقوفه موسی معتمد
رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل از خریداری تجهیزات بیمارستانی به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال از عواید موقوفه موسی معتمد شریعت در قالب طرح مهر تندرستی خبر داد.
حجت السلام والمسلمین سید حامد میرحسینی در گفتگو با خبرنگار " لاهیگ " ضمن تاکید بر لزوم وقف در زمینه درمان و تندرستی در شهرستان لاهیجان ، گفت : نیت موقوفه موسی معتمد برای تجهیز و نگهداری بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان از موقوفه های موسی معتمد شریعت بوده که سال گذشته ۲۵۰ میلیون ریال از عواید این موقوفه به بیمارستان ۲۲ آبان اهدا شد .میرحسینی در ادامه اررش این تحهیزات را ۴۵۰ میلیون ریال دانست و گفت : روز دوشنبه همزمان با ایام الله دهه فجر از این تجهیزات با حضور مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان و فرماندار لاهیجان رونمایی شده و پس از آن به بهره برداری میرسد .

وی تجهیزات خریداری شده از محل نیات واقف را لنز یورتروسکوپ ، فورسپس برای عمل های اورولوژی ، ساکشن دوشیشه ایی جراحی ، دستگاه ضدعفونی هوا برای بخش های ویژه ، بویلر لوازم نوزاد و رگ یاب نوزاد دانست و گفت : خریداری این تجهیزات در قالب طرح مهر تندرستی انجام می گیرد .

اشکوری در پایان از مردم ولایتمدار و خیر لاهیجان جهت وقف در زمینه های قرآنی ، پزشکی ، فرهنگی و هر آنچه که در شهرستان نیاز است دعوت کرد .

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"