كدخبر: ۹۶۵۳
تاريخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
سرپرست فرمانداری لاهیجان :
از سرمایه گذاران دعوت می کنیم تاگره گشای مشکلات تولید و اشتغال جوانان باشند
در تلاشیم با برنامه‌ریزی در تمام زمینه‌ها مدت حضور گردشگران در این شهرستان را بالاتر ببریم.
به گزارش " لاهیگ " ، امیر جانبازی در  افتتاحیه خانه کشتی لاهیجان ضمن خیرمقدم به استاندار گیلان، امام جمعه لاهیجان و حاضرین در جلسه و همچنین گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: شهرستان لاهیجان دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی در حوزه ی گردشگری، کشاورزی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی دارد و محور توسعه ی این شهرستان نیز گردشگری می باشد اما مدت زمان اقامت گردشگران در این شهر کم است، در تلاشیم با برنامه ریزی در همه زمینه ها مدت حضور گردشگران در این شهرستان را بالاتر ببریم.سرپرست فرمانداری لاهیجان بحث بوم گردی، اکوتوریسم و استفاده از ظرفیت های کشاورزی، شیلات و دریا را در گردشگری بیشتر باید استفاده کرد و منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان در رشد و توسعه این شهر نقش اساسی دارد که جهت نیل به این امر، پیشنهادات را به استانداری تقدیم خواهیم کرد.

وی ضمن اعلام وجود زیرساخت‌های مختلف جهت سرمایه گذاری در شهر لاهیجان اظهار داشت: از سرمایه گذاران جهت اجرای طرح‌های عمرانی یا طرح‌های پیشنهادی دعوت می کنیم تاگره گشای مشکلات تولید و اشتغال جوانان شوند.

وی راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان را برای توسعه و رشد شهرستان لاهیجان لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در شهرستان لاهیجان 323 طرح در دهه فجر با اعتبار 82 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی یادآورشد: در این مسیر کامل کردن طرح های نیمه تمام در اولویت برنامه های شهرستان قرار دارد و در اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی توجه به محیط زیست بسیار مهم بوده و در این شهرستان هیچ طرحی بدون پیوست زیست میحطی اجرا نخواهدشد.

وی با اشاره به مشکلات برف اخیر گفت: زیرساخت های شهرستان باید تکمیل شوند و ماشین آلات سنگین فرسوده موجود باید با دستگاههای جدید جایگزین شوند و زیرساخت های قدیمی شبکه برق نیز نوسازی شود.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"