كدخبر: ۹۶۴۶
تاريخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
شنیده ها ؛
در دید و بازدیدهای امروز رییس سازمان محیط زیست کشور اثری از تیم مدیریت شهری نبود! / یک منبع آگاه از تماس لحظه آخری یکی از نمایندگان رشت گفت! +تصاویر
نخستین روز از آغاز دهه مبارک فجر در گیلان همزمان بود با سفر رییس سازمان حفاظت از محیط زیست و معاون رییس جمهور که این سفر نیز بی حاشیه نماند.
به گزارش " لاهیگ " به نقل از تابناک ، طبق برنامه از پیش اعلام شده که در زیر نیز مشاهده میکیند قرار بر این بود که کلانتری پس از دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان بین ساعت 11.45 الی 12 از رودخانه زرجوب بازدید داشته باشد که طبق شنیده های ما از یک منبع آگاه این بازدید به یکباره و با تماس یکی از نمایندگان رشت لغو و بدون اعلام قبلی مکان بازدید نیز به لب آب انتقال یافت.این در حالی است که حل مسئله زرجوب یکی از مطالبات مهم مردم رشت از تیم مدیریت شهری و مجموعه استان است که متاسفانه در یک حرکت غیرمنتظره این اتفاق رخ داد.
گفتنی است که طبق شنیده های ما در بازدید امروز رییس سازمان حفاظت محیط زیست از مکان های مختلف در شهر رشت، اثری از نمایندگان شورا و شهرداری نبود که پس از پرس و جوی خبرنگار ما معلوم شد که برای برنامه های امروز، همه دعوت بودند به جز تیم مدیریت شهری رشت که سهم عمده ای در پرداخت هزینه های جاری پروژه های مختلف در خصوص رفع معظلات زیست محیطی شهر رشت را نیز دارند که این اقدام چه از سوی مجموعه محیط زیست گیلان و چه تیم استانداری بوده باشد امری قابل تامل است و بی شک واکنش برخی از اعضای شورای شهر و حتی ممکن است شهردار رشت را نیز به همراه داشته باشد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"