كدخبر: ۹۶۴۴
تاريخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرمانده سپاه لاهیجان در نشست خبری :
200 برنامه در دهه فجر امسال توسط سپاه در لاهیجان اجرا می شود / ۹۱ واحد مسکن محرومان توسط سپاه لاهیجان احداث شد / دستگیر شدگان در تجمعات غیر قانونی اخیر لاهیجانی نبودند
فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی برای ۴۰ مرد و زن اشتغال دائمی ایجاد شد و همچنین ۹۱ واحد مسکن برای مددجویان در لاهیجان ساخته و تحویل داده شد.

به گزارش " لاهیگ " به نقل از لاهیجان ، سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران لاهیجان اظهار با بیان اینکه طی سال جاری پنج میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی و صنایع تبدیلی به ۲۶ مرد و ۱۴ زن پرداخت شد اظهار داشت: این مبالغ در راستای اقتصاد مقاومتی و در زمینه های دامداری، پرورش ماکیان، پرورش قارچ و زنبورداری بوده که در این زمینه برای ۴۰ نفر اشتغال دائمی و پایدار ایجاد شد.


وی با بیان اینکه در سال جاری ساخت یکصد واحد مسکن محرومین در قرارداد سپاه با کمیته امداد قرار داشت که تاکنون ۹۱ واحد برای مددجویان کمیته امداد لاهیجان در مناطق مختلف روستایی ساخته و تحویل شده است گفت: هر واحد ۲۸۰ میلیون ریال هزینه داشته است؛ همچنین دو واحد مسکونی برای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آماده ی بهره برداری شد.

سرهنگ پاسدار حسینی با بیان اینکه کل مجموعه سپاه و بسیج در برف اخیر به جهت خدمات رسانی به مردم در اختیار شهرستان بودند گفت: با یکدستگاه مینی بوس در سطح شهرستان مردم را به صورت رایگان جابجا کردیم که قدمی در راستای خدمت به مردم بود همچنین چند دستگاه خودروی سپاه ناحیه شهرستان برای تردد در مسیر برفی در اختیار اداره برق بود.

سرهنگ پاسدار حسینی همچنین تحویل ۶۰ سبد کالای محرومی، خرید و تهیه لوازم خانگی شامل وسایل ضروری برای خانوارهای محروم و کمک به بیماران صعب العلاج را از دیگر برنامه های سپاه شهرستان لاهیجان برشمرد.وی با اشاره به اقدامات سپاه در جهت رفاه حال مردم و تقویت طرح های اقتصادی در کشور گفت: سپاه با تمام قدرت، همواره در کنار مردم می ایستد و از امنیت مردم دفاع خواهد کرد و اجازه نمی دهد به نظم و امنیت کشور خدشه ای وارد شود.

وی در پایان افزود: کسانی که در تجمعات اخیر در شهرستان لاهیجان شرکت کردند اهل لاهیجان نبود و دستگیر شدگان از شهرهای اطراف برای برهم زدن نظم عمومی جامعه در بین تجمع کنندگان حضور داشتند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"