كدخبر: ۹۶۰۰
تاريخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت :
اعتماد کردن به جوانان برای برخی سخت و ناگوار است/ تجربه در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت : کسی که در این دولت مسوولیت بگیرد و دل به جای دیگری بسپارد به انقلاب ، مردم و خون شهدا خیانت کرده است چراکه دولت برخواسته از رای ملت است و هر دولتی آرمان هایی دارد.
به گزارش " لاهیگ " ، سید محمد احمدی عصر پنج شنبه  در دیدار با اعضای شاخه جوانان حزب اعتدال و توسعه گیلان با اشاره به اینکه استاندار گیلان شعار بهره گیری از جوانان را عملی کرد افزود : اعتماد کردن به جوانان برای برخی سخت و ناگوار است.


وی با بیان اینکه وقتی وارد عرصه های مدیریتی می شویم موانع بهتر دیده می شوند افزود : اصرار برخی سازمان ها و ادارات به قانون ها و دستورالعمل های دست و پا گیر سرمایه گذاران را خسته می کند.

 احمدی با اشاره به اینکه اولین دغدغه رییس جمهور در آغاز دولت یازدهم پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و خالی بودن خزانه بود به ناآرامی های اخیر در کشور اشاره و تصریح کرد : برخی می خواستند اینگونه القا کنند که این موضوع نتیجه کار ۴ سال دولت دکتر روحانی است در حالی که ریشه مشکلات اقتصادی کشور به سال ۱۳۵۳ ، افزایش درآمدهای نفتی در آن زمان و انحراف در برنامه های توسعه بازمی گردد و سعه صدر رییس جمهور ناشی از تفکر و دوراندیشی برای حفظ تفکر اعتدال است.

سرپرست فرمانداری رشت افزود: کسی که در این دولت مسوولیت بگیرد و دل به جای دیگری بسپارد به انقلاب ، مردم و خون شهدا خیان کرده است چراکه دولت برخواسته از رای ملت است و  هر دولتی آرمان هایی دارد.

 وی شفافیت را مهمترین مولفه دولت تدبیر و امید برشمرد و اظهار کرد : این دولت هیچ نقطه ای را در اقتصاد ، فرهنگ ، اجتماع و … کدر و کمرنگ نکرده است و همین شفافیت ها است که مورد نقد غیرمنصفانه قرار گرفته است.

 نماینده عالی دولت در رشت با بیان اینکه دکتر نوبخت در همان سالهای ۵۸ و ۵۹ که مدیر مدرسه ی ما بود همین روحیه اعتدال ، صبر و استقامت را داشت و تغییری در روحیات ایشان رخ نداده است افزود : مهار تورم ۴۰ درصدی و رساندن آن به ۱۰ درصد یکی از عملکرد های مثبت دولت تدبیر و امید است.

 وی با اشاره به تشکیل کارگروهای ۴۸ گانه به دستور استاندارگیلان اشاره و افزود : بهره گیری از جوانان یکی از اولویت های استان است این موضوع همواره مورد تاکید دکتر سالاری قرار دارد.

 احمدی در پایان تصریح کرد : تجربه در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود و باید به جوانان کمک کرد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"