كدخبر: ۹۵۹۰
تاريخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار سیاهکل :
برجام پیروزی در مچ اندازی با ابرقدرت ها بود / مسئولان باید گره گشای مردم باشند/ تلاش برای ایجاد 250 شغل در روستای بدون بیکار
جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان سیاهکل با حضور فرماندار ، مشاور جوان فرماندار ، شهردار سیاهکل ، شهردار دیلمان ، روسای جوان ادارات شهرستان و نماینده سمن های شهرستان در سالن دیلمی فرمانداری برگزار شد .
به گزارش " لاهیگ " ، فرماندار سیاهکل ضمن تسلیت به مناسبت واقعه کشتی نفتکش سانچی ، گفت : مشکل امروز ما مشکل اقتصادی است و با تمام اسنفاده از منابع ، مواهب و امکانات موجود و تلاش همه جانبه رفع این مشکل دور از انتظار نیست.


رضا اسلامی از ایجاد 250 شغل در روستای بدون بیکار ، فشتال خبر داد و  اظهار داشت : روسای ادارات باید از جوانان و طرح های خوب در سطح شهرستان استقبال کنند و به اجرا برسانند و تمام سعی خود را با توجه به زیر ساخت های  آماده شده برای روستای بدون بیکار به کار گیرند .


وی بر نقش سمن ها و سازمان های مردم نهاد در ایجاد اشتغال تاکید کرد و گفت : ما نباید بر مشکلات مردم بیافزاییم و بر گره ها گره دیگری بزنیم ، مسئولان باید گره گشای مردم باشند و از تمام پتانسیل ها استقبال کنند و در جای خود با حمایت از آنان در ایجاد اشتغال و عمل به اقتصاد مقاومتی کوشا باشند .


عالی ترین مقام دولت در سیاهکل ضمن گرامیداشت دومین سالگرد برجام  ، گفت : برجام پیروزی در مچ اندازی با کشورهای بزرگ دنیا بود و باید نهایت استفاده را از بحث حقوقی و دستاوردهای برجام داشته باشیم .


اسلامی یکی از دستاوردهای برجام را از بین بردن تحریم های همه جانبه و نابودی اهرم فشار آمریکا ظالم دانست و گفت : اگر برجام رخ نمیداد خسارات زیان باری بر سرزمین ما وارد می شد که جبران آن بسیار سخت بود .


فرماندار سیاهکل کم هزینه ترین و سود آورترین سرمایه گذاری را در بخش جوانان دانست و گفت : با استفاده از منابع انسانی ، صنعت گردشگری و همکاری سمن ها می توانیم نرخ بیکاری رو به صفر برسانیم و هدف ما نیز پس از موفقیت در اولین روستای بدون بیکار در بحث شهرستان بدون بیکار خواهد بود .


رضا اسلامی با توجه به اختصاص تسهیلات برای جوانان در صندوق دولت گفت : ما در بخش تسهیلات ازدواج نباید جوانان را سرگردان در بانک ها بکنیم و بنده تذکراتی در این قبیل به روسای بانک های شهرستان داده ام .


وی در پایان گفت : اینکه مسافر و توریست به استان ما می آید و ماندگاری در استان ندارد و هزینه ایی نیز در استان نمی کند را ضعف دستگاه های اجرایی دانست .نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"