كدخبر: ۹۵۰۵
تاريخ انتشار: ۰۷ دي ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
شهردار لاهیجان :
تشکیل نهضت سواد آموزی از ثمرات انقلاب اسلامی است
مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان، در سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی گفت: هفتم دی ماه سال 1358 حضرت امام خمینی رحمه الله، فرمانی مبنی بر تشکیل نهضت سواد آموزی صادر کردند که از جمله کارهای مدبّرانه و حکیمانه ایشان بود و آثار و نتایج فراوانی به همراه داشت.

به گزارش " لاهیگ " ، مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان، در سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی گفت: هفتم دی ماه سال 1358 حضرت امام خمینی رحمه الله، فرمانی مبنی بر تشکیل نهضت سواد آموزی صادر کردند که از جمله کارهای مدبّرانه و حکیمانه ایشان بود و آثار و نتایج فراوانی به همراه داشت.

کاظمی افزود: تشکیل نهضت سواد آموزی نیز مانند خیلی از نهادها و ارگانهای کشور از ثمرات انقلاب اسلامی است که تحولی بزرگ در کشور ما پدید آورد. مردم کشورمان، همان گونه که امام راحل رحمه الله خواسته بودند، ایران را به صورت مدرسه ای، در آوردند و با تلاش های بی وقفه و شبانه روزی به امر تعلیم و تعلم پرداختند. از کودکان و نوجوانان گرفته تا پیران و سالخوردگان، همه و همه بر این مهم همت گماشتند و توانستند ظرف مدتی کوتاه، شمار زیادی از بی سوادان را آموزش دهند و گام مؤثری برای ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه بردارند.

شهردار لاهیجان گفت: سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی، روز سواد آموزی نیز نام گذاری شده است. این روز بزرگ را به تمامی سوادآموزان و آموزگاران عزیز کشورمان تبریک می گویم و برایشان آرزوی موفقیت و سربلندی در تمامی ابعاد زندگی دارم.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"