كدخبر: ۹۴۱۶
تاريخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
خزانه دار شورای شهر لاهیجان :
انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور / انعکاس اخبار کذب در فضاهای مجازی
آرمان پوریاسری در بیست و دومین جلسه شورای شهر ، با تبریک خجسته میلاد پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) ، هفته وحدت را میراث ارزشمند بنیانگذار انقلااب اسلامی عنوان و آن را تجلی همبستگی و همدلی مسلمانان جهان دانست...
آرمان پوریاسری در بیست و دومین جلسه شورای شهر ، با تبریک خجسته میلاد پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) ، هفته وحدت را میراث ارزشمند بنیانگذار انقلااب اسلامی عنوان و آن را تجلی همبستگی و همدلی مسلمانان جهان دانست. وی با گرامیداشت روز جهانی معلولان و تبریک و تهنیت این روز مبارک و فرخنده به همه معلولان و خانواده های صبور آنان و قدردانی از زحمات بی شائبه خادمین این عرصه،  از شهرداری لاهیجان خواست مناسب سازی محیط شهری و مکان های عمومی برای تردد آسان معلولان را  در دستور کار خود قرار دهد و برنامه ریزی های لازم را پیش بینی نماید.

مهندس پوریاسری با انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور و انعکاس اخبار کذب در فضاهای مجازی اظهار داشتند : درپی اقدامات خوب شهردارلاهیجان  بمنظور ساماندهی و هدایت امور در چارچوب مقررات و رعایت قوانین ، متأسفانه تعدادی از افراد که منافع خود را در خطر می بینند در حال شکل دادن جریانی نرم و هدایت شده با هدف تخریب و ضعیف جلوه دادن مدیریت شهری هستند و می خواهند افکار عمومی را به سمت و سویی  بمنظور سوءاستفاده  شخصی شان هدایت کنند.

وی در همین راستا ؛ آگاهی ، هوشیاری و بصیرت همشریان عزیز را از عوامل موثر در کمک به مدیران شهری عنوان و خواستار افزایش همدلی مسئولین و مدیران و فصل الخطاب قراردادن قانون و ارجحیت آن در همه امور شدند .

آرمان پوریاسری در ادامه با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال ؛ به جلسه اخیر با دست اندرکاران صنعت ساخت و ساز اشاره و از عدم تحقق بسته های تشویقی ابراز گلایه و افزودند : بی شک هرگونه اقدامی که در جهت رشد و توسعه این صنعت صورت گیرد باعث تحولی در رونق اقتصادی و کسب و کار منطقه خواهد بود .

آرمان پوریاسری با انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور خواستار افزایش همدلی مسئولین و مدیران ، تشکیل کارگروه های مختلف و بهره برداری از نظرات اقشار مختلف اصناف ، بازاریان ، جامعه نظام مهندسی و ... جهت افزایش تعامل دو طرفه شهرداری و شهروندان با هدف ارتقای منابع درآمدی شهرداری شدند.

وی با اشاره به کمبود شدید ماشین آلات و فرسوده بودن ماشین آلات موجود ، غرامت ها و انبوه بدهی های میلیاردی که درگذشته ایجاد شده و عدم منابع درآمدی شهرداری بر لزوم ساماندهی و اولویت بندی امور تأکید و افزودند: برخی پروژه ها از جمله خانه ورزش ، پل خیابان سردار جنگل و دیگر پروژه های نیمه کاره ، با مدیریت و اندک هزینه قابلیت بهره برداری دارند .

وی بار دیگر با تأکید بر  لزوم همدلی و همسویی بیش از پیش کارکنان شهرداری این موضوع را عامل مؤثری در بهبود وضعیت و برون رفت از مشکلات عنوان نمودند .

آرمان پوریاسری با اشاره به مشکلات پرسنل زحمتکش شهرداری ، خواستار پرداخت مطالبات معوقه پرسنل شهرداري شدند و این موضوع را از اولويت های شورا دانستند.
 

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"