كدخبر: ۹۴۱۵
تاريخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار لاهیجان:
توسعه و ترقی هر کشوری به آموزش و پرورش و نسل آموزش دیده آن بستگی دارد
برنامه کشور براساس سیاست های کلی نظام تدوین و پیش می رود و آموزش و پرورش باید نسلی توانمند و ماهر پرورش دهد؛ نسلی که بتواند در آینده تعالی و رشد فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه را فراهم سازد.


به گزارش "لاهیگ" ، فرماندار شهرستان در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: برنامه های توسعه ای، با تربیت نسلی توانمند در این مجموعه، محقق شده و پیش می رود.

سید محمد احمدی افزود: توسعه و ترقی هر کشوری به آموزش و پرورش و نسل آموزش دیده آن بستگی دارد تا نسلی توسعه یافته تربیت شود و بتواند برنامه های توسعه ای را به خوبی پیش ببرد.

وی اظهار داشت: برنامه کشور براساس سیاست های کلی نظام تدوین و پیش می رود و آموزش و پرورش باید نسلی توانمند و ماهر پرورش دهد؛ نسلی که بتواند در آینده تعالی و رشد فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه را فراهم سازد.

وی از فرهنگیان و آموزش و پرورش به عنوان خانواده با عزت جامعه یاد کرد و اظهار داشت: باید در ایجاد امکانات رفاهی، شأنیت و منزلت این قشر فرهیخته و فرهنگی حفظ شود.

احمدی گفت: کار در آموزش و پرورش بسیار سخت است با اینکه بیش از 80درصد بودجه کشور صرف این وزارتخانه می شود، ولی باز هم مشکل وجود دارد.

فرماندار لاهیجان افزود: دستگاه ها باید برای ریشه کنی بیسوادی در این شهرستان نیز به آموزش و پرورش کمک کنند تا در کوتاه ترین مدت، به همان اندک بیسوادانی هم که وجود دارند، آموزش داده شود.

وی همچنین در پایان به میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت اشاره کرد و گفت: این هفته ایام برادری و اخوت بین شیعیان و اهل تسنن در کشور است که برادرانه در کنار هم زندگی می کنند و هیچ مشکل و اختلاف عمیقی بین آنها وجود ندارند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"