كدخبر: ۹۴۰۲
تاريخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
آخرین شنیده از فضای سیاسی استان :
فرماندار اصلاح طلب در یک قدمی فرمانداری رودسر / تغییرات در ۴ فرمانداری استان گیلان
بر اساس شنیده های " لاهیگ " پس از حضور سالاری در استان گیلان تغییرات در فرمانداری های شهرستان های گیلان دور از انتظار نبود و امروز بر خروجی سایت های خبری " گیل خبر " و " خط اعتدال " شنیده هایی دیده می شد .
بر اساس شنیده های " لاهیگ " پس از حضور سالاری در استان گیلان تغییرات در فرمانداری های شهرستان های گیلان دور از انتظار نبود و امروز بر خروجی سایت های خبری " گیل خبر " و " خط اعتدال " شنیده هایی دیده می شد .

گیل خبر نوشت : با پررنگ شدن شایعات از تغییرات برخی از فرمانداران گیلان دامنه این تغییرات به شرقی ترین شهرستانهای گیلان نیز خواهد رسید.

بنا بر این شنیده ها ظاهرا فرمانداری شهرستان رودسر نیز از تیر رس جابجایی فرمانداران خارج نشده و با نهایی شدن گزینه برای این فرمانداری ، عسکر حسنی پور فرماندار اصلاح طلب رضوانشهر و عضو حزب کارگزاران سازندگی ایران اسلامی در یک قدمی انتصاب بعنوان فرماندار جدید این شهرستان می باشد.

حسنی پور از فرمانداران خوشنام و معتقد به اهداف دولت و دارای همسری از شهر رودسر بوده که در شهرستان رضوانشهر سابقه خوبی از خود بجای گذاشته و بنظر می رسد در صورت اجرایی شدن این انتصاب می تواند اهداف دولت تدبیر و امید در این شهرستان را که به بدلیل اظهارات برخی از مخالفین دولت در این منطقه تحت الشعاع قرار گرفته اجرایی نماید.

از سویی دیگر  " خط اعتدال "، شنیده های خود از انتصابات را در حوزه فرمانداری شهرستان های گیلان به این صورت اعلام کرد : در گام اول تغییر فرمانداران ۴ شهرستان دانست و از خداحافظی رحیم حیدری (فرماندار آستانه اشرفیه) ، عیسی مهدوی (فرماندار تالش) امیر جانبازی (فرماندار رودسر) سیروس شفقی (فرماندار رشت) با شهرستان های ذکر شده و رفتن شفقی به فرمانداری کرج خبر داد .

شنیده های دیگر خبر از تغییر علی پناهی از اداره کل حراست استانداری گیلان دارد.

گفته می شود ۵ معاون فرماندار نسبت به جایگاه فعلی ارتقا پیدا خواهند کرد،علی وارسته (معاون سیاسی فرماندار شت) علیرضا انصاری(معاون سیاسی فرماندار رودبار)، محمد رضا محمدی(معاون سیاسی فرماندار لنگرود) سید جلال سید محمدی(معاون سیاسی فرماندار تالش) محمد جواد عامر(معاون سیاسی فرماندار فومن) یا به جایگاه فرمانداری و یا به سازمان های دیگر خواهند رفت.

شنیده های دیگر حکایت از تثبیت فرمانداران شهرستان های انزلی، آستارا، فومن و صومعه سرا دارد که البته امکان جابجایی و انتقال آن ها به شهرستان های دیگر وجود دارد.

طبق شنیده های این دو سایت خبری تغییرات در چهار شهرستان گیلان قریب الوقوع است.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"