كدخبر: ۹۳۰۴
تاريخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
حجت طیران ، عضو شورای شهر لاهیجان :
تمرین کنیم از ایجاد سد معبر و تجاوز به حقوق دیگران که حق الناس است خودداری کنیم
عضو شورای شهر لاهیجان در هجدهمین جلسه شورای شهر لاهیجان از اجرای مانور عملیات بحران و اقدامات عمرانی و خدماتی خوبی که در چند روز اخیر به همت شهردار و همدلی اعضای شورا انجام گرفت ...
عضو شورای شهر لاهیجان در هجدهمین جلسه شورای شهر لاهیجان از اجرای مانور عملیات بحران و اقدامات عمرانی و خدماتی خوبی که در چند روز اخیر به همت شهردار و همدلی اعضای شورا انجام گرفت، تشکر و قدردانی نمودند و از اعضای شورا خواستند با تداوم این همدلی ، فرصت خدمت رسانی هرچه بیشتر شهرداری را به نفع شهر و شهروندان فراهم نمایند .

به گزارش " لاهیگ " حجت طیران درخصوص طرح شهرداری مبنی بر ساماندهی دستفروشان و رفع سد معبر اظهار داشت :  مشکل سد معبر و تجاوز به حقوق دیگران  در آموزه های دینی نهی شده است و باید پیش از این که شهرداری برخوردی داشته باشد، تمرین کنیم تا از ایجاد سد معبر و تجاوز به حقوق دیگران که حق الناس است خودداری کنیم.

دکتر طیران گفت : عده ای از افراد جامعه شاید موضوعی که از لحاظ قانونی جرم باشد چندان به این موضوع توجهی نکنند و آن را انجام دهند و به راحتی از کنار ش بگذرند ولی اگر همین افراد با توجه به اعتقاد مذهبی که دارند متوجه باشند که عمل آنها از لحاظ شرعی اشکال دارد از انجام دادن آن عمل خودداری می کنند .

وی در ادامه در راستای طرح ساماندهی دستفروشان سطح شهر ، خواستار تعمیم آن به مغازه دارانی شدند که بیش از حد پیاده روها را مسدود می نمایند .
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"