كدخبر: ۹۲۹۷
تاريخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
حواشی خارج از زمین سبز :
باشگاه چای ناطق لاهیجان را از لاهیجان خارج کرد
با توجه به اخبار منتشر شده از دو کانال تیم ناطق و هیات فوتبال لاهیجان در ارتباط با در اختیار نگذاشتن زمین تمرین به تیم چای ناطق به دلیل بازی تیم جوانان قصر و پوشش خبری صدا و سیما از این بازی اعلام شد.به گزارش " لاهیگ " ساعت ۲.۳۵ دقیقه بعد از ظهر 11 آبان از کانال هیات فوتبال لاهیجان اطلاعیه ایی مبنی بر اینکه  که زمین ورزشی تختی ۲ ساعت قبل از ۱.۳۰ بعد از ظهر برای تمرین تیم های دیگر قابل استفاده نیست منتشر شد ، این درحالی است که این اطلاعیه یک ساعت بعد از بازی تیم های قصر لاهیجان و شهرداری تولمشهر منتشر شد که خود جای بسی تفکر دارد که چطور اطلاعیه منقضی را برای حل اعتراض تیم دیگری  منتشر می کنند .

پس از تماس خبرنگار " لاهیگ " با ایمانعلی ناطق مدیر عامل تیم چای ناطق ، وی اظهار داشت ساعت ۱۲ تا ۱۳.۵ تیم های دیگری در حال تمرین بودند و یکی از مسئولین هیات فوتبال روزهای گذشته بخاطر پرداخت نکردن هزینه استفاده از زمین به صورت شفاهی اعلام کرده بود که اجازه تمرین به تیم ناطق را نخواهد داد.

ایمانعلی ناطق در پاسخ به سوال " آیا به شما اعلام شده بود که اجازه تمرین در تختی دو ساعت قبل از بازی لیگ جوانان گیلان نیست ؟ "  گفت : ما در جریان بازی ساعت.۱۳.۳۰ بودیم ولی به ما اعلام شده بود ساعت ۱۲ تا ۱۳ می توانید تمرین کنید و مشکل اجاره زمین نیز با وساطت رییس ورزش و جوانان صبح همان روز حل شده بود .ناطق در ادامه بیان داشت : بازیکنان ما در ساعت ۱۲ که در کانال نیز اعلام شده بود پشت درهای ورزشگاه تختی حاضر شدن و با صحنه تمرین تیمی از رحیم آباد مواجه شدند و سپس توسط مسئولین هیات فوتبال با الفاظی زشت از زمین تختی به پشت در ورزشگاه هدایت شدن .

ناطق با اشاره به اینکه هیات فوتبال لاهیجان با کارشکنی هایی از گذشته تا امروز ما را بر آن داشت طبق اختیارات خود تیم ناطق را از لاهیجان به شهر دیگری منتقل کند .

" لاهیگ " در ادامه این حق را برای مسئولین هیات فوتبال و اداره ورزش و جوانان  و مطلعین قائل هست تا در این ارتباط نظرات و دفاعیه خود را برای این پایگاه خبری ارسال کنند .
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"