كدخبر: ۹۲۲۸
تاريخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۶
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار لاهیجان
وحدت بین مردم و مسئولان در لاهیجان مورد تقدیر است
فرماندار لاهیجان گفت: اتحاد، همدلی، وحدت و وفاق بین مردم و مسئولین در شهرستان لاهیجان مورد تقدیر است.

به گزارش " لاهیگ "، سیدمحمداحمدی در مراسم تجلیل از عزاداران امام حسین(ع) در بقعه امیرصادق شهرستان لاهیجان اظهار داشت: در جنگ کربلا معرفت، عشق، اخلاق، ایثار و آزادگی هویت دیده میشود که در هیچ جنگی قابل مشاهده نیست.

سیدمحمداحمدی در حضور پیر غلامان بیان نمود: از واقعه کربلا تاکنون ۱۴۰۰ سال گذشته است و حال همگی شاهد حضور خودجوش همگی طیف‌ها در مراسمات این ایام بوده‌ایم و محوریت امام حسین(ع) در تمام دنیا جاودان خواهد بود.

وی افزود: در کربلا مواضع تمامی مشرکان در مقابل اهل ایمان قرار داشت و حتی حد وسطی در نظر گرفته نمی‌شود اینجاست که ما وقایع کربلا را یک در قالب یک حماسه جاودان میدانیم.

فرماندار در ادامه با توجه به در نظر گرفتن این ایام که مصادف با ایام اسارت خاندان عصمت و طهارت است افزود: تمام تفکر آن زمان در این بوده که کربلا در همان روز تمام شود وبه تاریخ نپیوندد، لیکن خطبه حضرت زینب (س) احیا کننده این بوده که امروزه دلسوختگان اباعبدالله(ع) گرد هم آمده و علاوه بر عرض ارادت، تدبر و تفکر در خصوص این حماسه جاویدان داشته باشیم.

احمدی در پایان گفت: به عنوان یک خادم از نظم و انضباط و همکاری هیئات امنا با شورای تامین شهرستان در این دهه، از حضور شوراهای اسلامی، همکاران و روسای اداراتی که بصورت مستمر در این مراسمات حضور داشته اند تقدیر وتشکر می نماییم.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"