كدخبر: ۹۲۲۶
تاريخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
پیام تبریک مجمع مهندسین لاهیجان به شهردار جدید لاهیجان :
کلید موفقیت مدیریت شهری جلب حداکثری مشارکت اجتماعی است
مجمع مهندسین لاهیجان به مناسبت انتخاب شهردار جدید لاهیجان ، پیام تبریکی را صادر کرد.
به گزارش " لاهیگ "، متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خداوند جان و خرد

سپاس بیکران خداوند بلندمرتبه را که فرصتی فراهم نمود تا شهروندان فهیم لاهیجان با انتخابی پرشور، حماسه ای بی نظیر خلق نمایند و شورای شهری خردمند و آگاه را انتخاب نمایند که با درایت و عقلانیت از میان گزینه های شایسته، کلید مدیریت شهر کهن و زیبای لاهیجان را به دستان چهره ای مدیر، تلاش گر و خدوم بسپارد. باشد که در این روند خدمات شایسته ای به شهروندان گرامی عرضه گردد .

انتخاب درست و آگاهانه جناب آقای مهندس مسعود کاظمی به عنوان شهردار نوید فرخنده ای است برای مردم شریف و فهیم لاهیجان .

ضمن قدردانی از تلاش اعضای محترم شورای منتخب و عرض تبریک بابت این انتخاب، توجه این عزیزان وشهردار جدید را به موضوعات مهم پیش روی لاهیجان  جلب می کنیم. در وصف لاهیجان و سرمایه های عظیم این شهر سخن بسیار گفته شده است، باید به این سرمایه ها که میراث فرهنگی و تمدن تاریخی ما است عنایت ویژه داشته باشیم. امروز همگان می دانیم که در زمینه موضوعات زیست محیطی نیاز به عزم و تلاش جدی مدیران شهری داریم، عزمی که چشم انداز آن توسعه پایدار باشد و نه راه حل های مقطعی برای کاستی هایی که وجود دارد. این شهر همچنین با معضلات اجتماعی متعددی روبروست که بررسی کارشناسانه و اقدامات عملی را می طلبد. کاهش آسیب های اجتماعی و از بین بردن فاصله طبقاتی نقاط مختلف شهر و بهبود وضعیت مناطق حاشیه لاهیجان باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد. سرمایه عظیم این شهر در توسعه صنعت گردشگری نیز نباید از نظرها دور بماند و می توان به این مهم با همکاری متقابل نهادها و ارگان های مختلف شهر دست یافت.

آنچه کلید موفقیت مدیریت شهری در تمام تجربه های پیش از این بوده، جلب حداکثری مشارکت اجتماعی است. هرچه مشارکت مردم در امور شهری بیشتر شود، مسیر رشد همه جانبه شهر آسان تر طی خواهد شد، و معتقدیم برای جلب مشارکت مردم باید اطلاعات عملکرد بخش های مختلف شورا و شهرداری با شفافیت و بطور منظم در اختیار شهروندان قرار گیرد.

مجمع مهندسین لاهیجان انتخاب مهندس مسعود کاظمی را به سمت شهردار شهر ابریشم و چای لاهیجان را به ایشان و همه شهروندان تبریک عرض می کند و از درگاه خداوند متعال خواهان موفقیت و سربلندی شورای منتخب مردم و مجموعه شهرداری در دوران مدیریت ایشان هستیم.

من الله توفیق

 مجمع مهندسین لاهیجان
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"