كدخبر: ۹۱۸۶
تاريخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
" لاهیگ " بررسی می کند :
چه کسی سکاندار شهرداری لاهیجان خواهد بود ؟
پس از شروع به کار شورای شهر جدید لاهیجان سوالی که ذهن شهروندان را درگیر خود کرده است چیزی نیست جز اینکه سکاندار شهرداری لاهیجان چه کسی خواهد بود.
پس از شروع به کار شورای شهر جدید لاهیجان سوالی که ذهن شهروندان را درگیر خود کرده است چیزی نیست جز اینکه سکاندار شهرداری لاهیجان چه کسی خواهد بود.

به گزارش " لاهیگ " پس از مشخص شدن هیات رییسه شورای شهر لاهیجان و انتخاب سرپرست برای شهرداری لاهیجان اسامی جهت شهرداری لاهیجان گمانه زنی شد و تا به امروز سکوت معناداری از سوی اعضای شورای شهر برای سکانداری شهر وجود داشت.

چندی پیش طی فراخوانی از دفتر انتهای باغ ملی شورای شهر لاهیجان در رسانه ها منتشر شد و ویژگی های شهردار آینده لاهیجان از نظر شورای شهر را اعلام داشت .

امروز بر روی خروجی کانال شورای شهر لاهیجان خبر از کاندیداتوری 37 نفر برای رسیدن به اتاق شهردار لاهیجان توسط رییس شورای شهر لاهیجان اعلام شد و فرداد جنابی قول داد که در فضایی آرام و شفاف انتخاب شهردار لاهیجان انجام می گیرد.

فرداد جنابی با اشاره به اینکه گزینه ایی از پیش تعیین شده بر روی میز شورای شهر وجود ندارد ، گفت : همه ما همانند شهروندان دلسوزلاهیجان بر این باوریم که فردی که بعنوان شهردار از طرف مجموعه شورای منتخب در دور پنجم معرفی خواهد شد باید لیاقت و شهامت و توانایی مدیریت چنین سمتی را از همه لحاظ داشته باشد.

ساعاتی پس از این خبر نایب رییس شورای شهر لاهیجان اعلام کرد هیچ گونه توافقی با چهره خاصی وجود ندارد و قویا این موضوع را تکذیب کرد و گفت : انتشار لیست کذایی شهرداران احتمالی برای لاهیجان از سوی برخی ها تکذیب می‌شود .

دکتر حجت طیران با تاکید بر اینکه مطالبات اصلی مردم انتخاب شهردار قوی، کارآمد و باتجربه است ، گفت : اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان با توجه به موارد مندرج در فراخوان ، رزومه کاری و سوابق اجرایی  داوطلبان و بررسی برنامه های ارائه شده آنان از طریق مصاحبه حضوری شایسته ترین فرد را از بین 37 داوطلب برای پست شهرداری انتخاب می نمایند.

حدود ساعت 14 امروز خزانه دار شورای شهر لاهیجان با اعلام اینکه رزومه های 37 نفر در جلسه ظهر امروز بررسی شد به برخی از شایعات پایان داد و اعلام کرد حساس ترین کار شورا ، انتخاب شهردار است  و باید این کار را با دقت و احساس مسئولیت بالا انجام دهد به پیگیر بودن اعضای شورای برای انتخاب سکاندار شهرداری لاهیجان هر چه زودتر اشاره کرد.

مهندس آرمان پوریاسری در ادامه با اشاره به اینکه ، علاقه مند هستیم فردی به عنوان شهردارلاهیجان انتخاب شود که توانمند و دارای سوابق مدیریتی بالایی باشد ، گفت : ظهر امروز اعضای شورای شهر لاهیجان ،مدارک ارسال شده توسط متقاضیان تصدی شهرداری لاهیجان را بررسی کردند و از مجموع  37 نفر  متقاضی تصدی شهرداری لاهیجان ، 21 نفر  دارای شرایط مندرج در فراخوان تصدی شهرداری لاهیجان بودندکه برای انجام مصاحبه حضوری از آنان دعوت بعمل می آید .

حال با نظر به اینکه 21 نفر از داوطلبین باقی مانده اند می توان نتیجه گرفت اعضای شورای شهر لاهیجان بادقت بالا و با کم کردن درصد خطای خود به دنبال انتخاب شهردار لاهیجان هستند ولی امیدواریم شورای شهر لاهیجان مابقی جلسات خود را  در ارتباط با شهردار آینده لاهیجان به صورت علنی برگزار کند تا انتخابشان شفاف و دلیل این انتخاب بدون واسطه ایی به گوش شهروندان برسد .

پایگاه خبری " لاهیگ " از گزینه های احتمالی شورای شهر لاهیجان نام نمی برد و از دیگر رسانه های لاهیجان خواهشمند است از گمانه زنی ها خودداری کرده تا شورای شهر لاهیجان بدون هیچ گونه فشار رسانه ایی سکاندار آینده شهرداری لاهیجان را انتخاب نماید و در مقابل آن شورای شهر لاهیجان نیز از تمامی رسانه های شهر لاهیجان برای جلسه مصاحبه با کاندیداهای شورای شهر دعوت کند و جلسه ایی شفاف را برگزار کند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"