كدخبر: ۹۱۶۵
تاريخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل :
بهترین ازدواج ، ازدواج آسان است / به 5 زوج جوان که ازدواج اسان داشتند کمک هزینه سفر مشهد اهدا می شود.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل طی پیامی سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را تبریک گفت و از تشویق 5 زوج جوان که ازدواج آسان داشتند خبر داد.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل طی پیامی سالروز ازدواج امام علی (ع) و  حضرت فاطمه (س)  را  تبریک گفت و از تشویق 5 زوج جوان که ازدواج آسان داشتند خبر داد.

 به گزارش " لاهیگ " حجت السلام مهدی بازدار با اشاره به اول ذیحجه، سالروز ازدواج امام علی (ع) و  حضرت فاطمه (س)   ، گفت : اول ذیحجه، سالروز ازدواج دو انسان بی همتا مولای متقیان امام علی (ع) و سرور زنان عالم حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد، سالروز پیوندی آسمانی است که دیگر هیچ گاه مانند آن در تاریخ تکرار نشد .

وی  فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها را به تمام مسلمین جهان و علی الخصوص مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان های لاهیجان و سیاهکل تبریک و تهنیت عرض کرده و گفت :  امید است جوانان با الگو گرفتن از سیره و زندگی ائمه اطهار و ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با ازدواجی آگاهانه ، بهنگام و آسان به پیوندی پایدار دست یابند .

بازدار با اشاره به سخن پیامبر اسلام  که فرمودند بهترین ازدواج ها را ازدواج آسان دانسته ، گفت : یکی از سنت های حسنه در اسلام ازدواج هست و چه بهتر است خانواده ها و زوج های جوان ازدواج را اسان تر بگیرند .

نماینده ولی فقیه در امور وقف در دو شهرستان لاهیجان و سیاهکل در ادامه گفت : همانطور که رهبر معظم انقلاب سفارش کردند که ازدواج ساده را تبلیغ کنید ، اداره اوقاف به سهم خود بصورت قرعه کشی از بین 5 زوج که از ابتدای سال 95 تا عید غدیر ازدواج کرده و مهریه شان 110 سکه و کمتر از آن باشد هزینه سفر به مشهد مقدس را اهدا می کند.

ایشان در پایان از زوج های دارای چنین شرایطی دعوت کرده با ارائه اصل شناسنامه و عقد نامه زوجین به اداره اوقاف واقع در خیابات نیما لاهیجان و یا با تماس با شماره تماس های 01342220444 و  09118768522 در این طرح شرکت کنند.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"