كدخبر: ۹۱۶۳
تاريخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان در اختتامیه طرح نشاط معنوی :
طرح نشاط معنوي نمونه يك كارپاك،تميز و بي نقص است + گزارش تصویری
حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان : به گفته مقام معظم رهبری که فرمودند آتش به اختیار یعنی یک کار پاک و تمیز و بی نقص كه برگزاري طرح نشاط معنوی نمونه یک کار بزرگ فرهنگی است.
حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان : به گفته مقام معظم رهبری که فرمودند آتش به اختیار یعنی یک کار پاک و تمیز و بی نقص كه برگزاري طرح نشاط معنوی نمونه یک کار بزرگ فرهنگی است.
   
به گزارش " لاهیگ " ، حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، در مراسم اختتاميه طرح نشاط معنوي كه در آستان مقدس امامزادگان برفجان سياهكل برگزار شد ، ضمن تسلیت شهادت حضرت امام جواد(ع) و تشكر از هیئت امناء ، خادمین آستان مقدس امامزادگان برفجان سياهكل و همکاران اوقاف و امورخیریه که در برگزاری این برنامه تلاش کردند ، گفت : ۱۴۰ بقعه متبرکه استان گيلان مجری طرح نشاط معنوي بودند که از اولویت های ویژه سازمان اوقاف بود که با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در بقاع متبرکه برگزار شد که هدف اصلي سازمان از ايجاد اين طرح عمل به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی بود .

عليزاده همچنين افزود : طبق آمار موجود از سراسر کشور جزوء استان هایی هستیم که بیشترین زائر را در بقاع متبركه داریم این نشان می دهد وقتی مردم اینچنین عاشقانه وارد این قطب های فرهنگی میشوند و همه نیازهای مادی خود را کنار می گذارند و با آرامش روحی و معنوی وارد اين بقاع می شوند باید این ظرفیت عظیم را گرامی داشت و برای اعتلای سطح فرهنگ اسلامي و اهل بيت(ع) در جامعه تلاش نماييم .

مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان همچنين افزود : جهاد کبیر و یا به گفته مقام معظم رهبری که فرمودند آتش به اختیار یعنی یک کار پاک و تمیز و بی نقص كه برگزاري طرح نشاط معنوی نمونه یک کار بزرگ فرهنگی است كه روحانیون اعزامی و مبلغان بومی با حضور خود در اين طرح باعث رونق اين طرح شدند .

وي همچنين افزود : حضور ۸۰۰۰ هزار نفری دانش آموزان ، نوجوانان و جوانان در طول برپايي طرح نشاط معنوی نشان دهنده اثرگذاري اين طرح و استقبال خانواده ها براي حضور فرزندان شان در اين اماكن متبركه است .