كدخبر: ۹۱۴۴
تاريخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار لاهیجان:
عضویت در شورای روستا مسئولیت بسیار بالایی است / در تمامی امورات به خصوص مسائل مالی شفاف عمل کنیم
همه باید به یک دیگر کمک کنیم و هنر ما در کمک کردن است، اگر رای نیاوردیم نیز با وفاق و همدلی و دادن مشورت به فکر توسعه شهر و روستای خود باشیم، باید در همه امور قانون را مد نظر داشته باشیم و مسیر رشد و توسعه را با کمک یک دیگر طی کنیم.


مهندس سید محمد احمدی در همایش آموزشی، توجیهی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی بخش مرکزی شهرستان لاهیجان، ضمن تبریک به منتخبین حاضر در این همایش اظهار داشت: مردم ما ثابت کرده اند که در طول چهار دهه از گذشت انقلاب اسلامی، علی الرغم همه بد اخلاقی ها و رفتار های استکباری و غیر اصولی دشمنان ما، همیشه همراه و همگام با مسوولین و دولتمردان نظام بوده اند

به گزارش "لاهیگ" ، وی افزورد: شاید به ظاهر این تصور شود که عضویت در شورای روستا خیلی مسئولیت مهمی نمی تواند باشد، اما اینطور نیست و در بسیاری از جهات با توجه به نگرش دولت و سیاست های حمایتی در بخش روستایی این جایگاه از ارزش و مسئولیت بسیار بالایی برخوردار است.

نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان تاکید کرد: انتخابات با تمامی فراز و نشیب هایش تمام شد، چه تفکر سیاسی ما قالب شد و چه تفکر سیاسی ما قالب نشد، فرمان نظام و سکاندار نظام این بوده و است که مردم پیروز انتخابات شده اند در حوزه روستا ها نیز به همین شکل است برخی تلاش کردند و رای نیاوردند و برخی دیگر نیز تلاش کردند و رای آوردند و از مدتی دیگر خدمت و فعالیت خود را در این مسئولیت آغاز خواهند کرد.

احمدی اضافه کرد: همه باید به یک دیگر کمک کنیم و هنر ما در کمک کردن است، اگر رای نیاوردیم نیز با وفاق و همدلی و دادن مشورت به فکر توسعه شهر و روستای خود باشیم، باید در همه امور قانون را مد نظر داشته باشیم و مسیر رشد و توسعه را با کمک یک دیگر طی کنیم.

وی با بیان اینکه همه اظهار نظر ها و فعالیت ها بر اساس قانون باید انجام شود، گفت: قانون برای شورا ها و انتخاب دهیار و ... مصداق ها و عناوینی را تبیین و مطرح کرده است که همه عزیزان در شوراهای روستا می بایست آن را رعایت کنند و به آن ها عمل کنند.

فرماندار لاهیجان افزود: همه باید حوزه اختیارات خود را بدانند و از تمامی ظرفیت ها برای پیشرفت و موفقیت استفاده کنند، در بسیاری از موارد دلیل عدم موفقیت این است که از ظرفیت های موجود به درستی استفاده نمی شود.

احمدی تصریح کرد: شفافیت یکی از اصول و نکاتی است که می بایست مورد توجه ما باشد، باید در تمامی امورات به خصوص مسائل مالی شفاف عمل کنیم، با برنامه هایی که برای شورا ها تبیین کرده ایم تمامی تلاش ما نیز این است که کمترین ابهام نیز در مسائل مالی و ... وجود نداشته باشد.

وی افزود: همه ما اعتقاد داریم که با شفافیت در امور می توانیم خدمت رسانی بهتری را به مردم داشته باشیم، باید تمامی نکاتی که برای مردم ابهام آور است را بگوییم، نباید هیچ چیز را برای مردم در خلا نگه داریم و باید همه نکات را بیان کنیم.

احمدی تاکید کرد: رعایت سلسله مراتب ، نظم، انسجام و استفاده از ظرفیت و تعامل صحیح نیز از دیگر نکاتی می باشد که برای دست یابی به موفقیت باید به آن ها توجه شود، همانطور که پیشتر گفتیم نباید نگاه ها به امور جزیره ای باشد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"