كدخبر: ۹۱۴۱
تاريخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
کشف تخلف سازمان‌‌دهی شده در کنکور سراسری در لاهیجان
شنیده های موثق از کشف تخلف سازمان‌‌دهی شده در نوبت صبح امروز کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان خبر می دهد.
شنیده های موثق از کشف تخلف سازمان‌‌دهی شده در نوبت صبح امروز کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان خبر می دهد.

بر اساس شنیده های موثق خبرنگار «بامردم»، در نوبت صبح امروز (۱۶ تیر ۱۳۹۶) آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان چند متخلف شناسایی شده و از آن ها وسایل الکترونیکی کشف شد.

گفته می شود متخلفین از قبل برگزاری آزمون شناسایی شده و گزارش های لازم به دانشگاه داده شده بود و از همان ساعات اولیه آزمون تحت نظر بوده و جهت برقرای نظم آزمون و همچنین حفظ آرامش داوطلبین در پایان با هوشیاری ستاد برگزاری کنکور سراسری در دانشگاه آزاد لاهیجان از متخلفین وسایل الکترونیکی جهت ارتباط با بیرون حوزه برگزاری آزمون کشف شد و مشخص شد که آن ها در کلاس های خاص آمادگی کنکور زیر نظر اشخاص ( ا.ژ و ز.ش) شرکت می کردند.

بر اساس شنیده ها تعداد پنج یا شش نفر که گفته می شود برخی از آن ها فرزندان افراد شناخته شده بوده اند با هوشیاری عوامل برگزار کننده شناسایی شدند که مشخص شد از هر کدام مبالغی تا شش میلیون تومان و جمعا حدود ۳۰ الی ۳۵ میلیون تومان توسط مدرسان کلاس هایشان دریافت شده بود!
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"