كدخبر: ۹۱۳۹
تاريخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
لاریجانی دردیدار با نماینده ولی فقیه درگیلان:
لزوم تحول بنیادی در اقتصاد کشور/فرهنگ کار و کارآفرینی نهادینه شود
رئیس مجلس با تأکید بر اینکه وضعیت اقتصادی کشور نیازمند تحول بنیادی است، گفت: باید فرهنگ کار و کارآفرینی در کشور به ویژه در میان جوانان نهادینه شود.
رئیس مجلس با تأکید بر اینکه وضعیت اقتصادی کشور نیازمند تحول بنیادی است، گفت: باید فرهنگ کار و کارآفرینی در کشور به ویژه در میان جوانان نهادینه شود.

به گزارش "لاهیگ"، علی لاریجانی صبح پنج شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه این استان دارای علمای شاخص است، اظهار کرد:نظریه های اسلامی تأثیر فراوانی از این علما گرفته اند.

وی به نامگذاری چند سال اخیر با موضوع اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: یکی از مهم ترین موضوعات روز کشور موضوع اقتصادی است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید برضرورت ایجاد تحول بنیادی در اقتصاد کشور، گفت: تا زمانی که تغییری در اقتصاد کشور رخ ندهد نمی توانیم در رفع مشکلات معیشتی مردم شاهد تغییر و تحول باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید مسئولان به دور از هر جناح بندی و مسائل سیاسی به فکر حل مشکلات کشور باشند، خاطرنشان کرد: امروز یکی از مهم ترین دغدغه ها و نیازهای کشور ایجاد تولید و اشتغال است.

لاریجانی با تأکید بر وجود همسویی بین مجلس و دولت برای مسائل کشور به ویژه مشکلات اقتصادی، تصریح کرد: یکی از اقدامات در این راستا حمایت از کارآفرینی به وسیله جوانان است.

 وی ایجاد کار، تولید و ثروت را از عوامل مهم داشتن آینده خوب برای کشور عنوان کرد و یادآورشد: باید فرهنگ کار و کارآفرینی را در سطح جامعه به ویژه در میان جوانان ایجاد کنیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرارسیدن زمان آغاز به کار دولت دوازدهم، افزود: در کابینه جدید که از سوی رئیس جمهور معرفی می شود باید افراد و نیروهای عملیاتی حضور داشته باشند.

وی همچنین در ادامه به برخی از ویژگی های استان گیلان اشاره کرد و گفت: وجود آیت الله قربانی یکی از برکات مهم و خوب برای این استان محسوب می شود.

لاریجانی با اشاره به آثار منتشره شده از آیت الله قربانی، خاطرنشان کرد:  آیت الله مطهری در مسائل علمی اهل تعارف نبود و در این میان آثار آیت الله قربانی را در فرهنگ و تمدن اسلامی بسیار حائز اهمیت اعلام کردند.

مهر
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"