كدخبر: ۹۱۲۶
تاريخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان خبر داد:
برگزاری نخستین جشن «گلریزان کتاب» در لاهیجان
رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان گفت: جشن «گلریزان کتاب» به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان برای نخستین بار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار می شود.رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان گفت: جشن «گلریزان کتاب» به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان برای نخستین بار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار می شود.

به گزارش "لاهیگ" ، نگار نادری ، از برگزاری جشن «گلریزان کتاب» تحت عنوان «کتابخانه کوچک من برای تو» در لاهیجان خبر داد و اظهار کرد:جشن «گلریزان کتاب» به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان همزمان با 18 تیر برای نخستین بار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار می شود.

وی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در روستاها،تصریح کرد:هدف از اجرای این طرح احیای کتابخانه ها و قفسه های کتاب مدارس روستایی در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی در مناطق محروم می باشد و کتاب های جمع آوری شده به کتابخانه ها و مدارس روستاها تحویل داده می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با بیان اینکه متقاضیان می توانند با مراجعه به این اداره با اهدای کتاب در این جشن مشارکت کنند،گفت:در ترویج کتاب و کتابخوانی مشارکت مردمی بیشترین تاثیر را خواهد داشت و این اداره آمادگی همکاری با افراد علاقمند در این خصوص را دارد و پذیرای ایده های نو و خلاقانه شهروندان است.

ایسنا
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"