كدخبر: ۸۹۲۹
تاريخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
رئیس منابع طبیعی لاهیجان:
کشف و ضبط 17 مترمکعب چوب آلات جنگلی در لاهیجان
در هنگام جنگل گردشی های مستمر در عرصه های منابع ملی مقدار 17 متر مکعب چوب آلات جنگلی که به گونه ماهرانه ای استتار شده بود کشف و ضبط شد. رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لاهیجان گفت: در هنگام جنگل گردشی های مستمر در عرصه های منابع ملی مقدار 17 متر مکعب چوب آلات جنگلی که به گونه ماهرانه ای استتار شده بود کشف و ضبط شد.

به گزارش"لاهیگ" مهندس مهدی پورمیرزایی ، از کشف چوب آلات جنگلی در حوزه شهرستان لاهیجان خبر داد و گفت: در پی گشت های حفاظتی عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیز داری لاهیجان و در هنگام جنگل گردشی های مستمر در عرصه های منابع ملی مقدار 17 متر مکعب چوب آلات جنگلی که به گونه ماهرانه ای استتار شده بود کشف و ضبط شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان لاهیجان افزود: چوب های قطع شده از گونه های توسکا و اوجا بوده که با استفاده از پوشش درختان و خاک در نقاط مختلف مخفی شده بود تا در فرصت مناسب از منطقه جنگلی خارج گردند.

وی تصریح کرد: با پیگیری های حافظان انفال الهی و مساعدت طبیعت دوستان منطقه تمامی متخلفین شناسایی شده و پس از تنظیم پرونده به محاکم قضایی دلالت شدند و در حال حاضر دادسرای شهرستان لاهیجان مشغول به رسیدگی موضوع برای تعیین مجازات خاطیان و زیاده خواهان از منابع طبیعی می باشد.

این مقام مسئول از حمایت اقشار مختلف مردم در همکاری و مساعدت با ماموران منابع طبیعی و آبخیز داری تقدیر کرد و گفت: تمامی طبیعت دوستان و علاقه مندان به صیانت از جنگل ها و مراتع کشور می توانند به عنوان همیار طبیعت با حافظان انفال الهی مشارکت نمایند و خط ارتباطی 1504 در تمام ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردم فهیم و طبیعت دوست می باشد.

منبع: ایسنا
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"