كدخبر: ۸۹۰۷
تاريخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
معاون استاندار گیلان:
دولت به دنبال توزیع عادلانه سرمایه های ملی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان فراهم کردن شرایط مطلوب زندگی برای همه اقشار را از اهداف مهم دولت تدبیر و امید ذکر کرد و گفت: توزیع عادلانه سرمایه های ملی و امکانات در جامعه با جدیت از سوی دولت دنبال می شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا محمد احمدی پور روز پنجشنبه در مراسم افتتاح زمین ورزشی شهدای پایین رودپشت بخش بندرکیاشهر از توابع شهرستان آستانه اشرفیه افزود: توجه به بخش سلامت در جامعه، از جمله برنامه های دولت در جهت تحقق این هدف است و توجه به توسعه ورزش با هدف ایجاد سلامت روحی و روانی برای اقشار مختلف جامعه نیز در همین راستاست.

وی گام های دولت در جهت ارائه خدمت به مردم را موثر و بلند دانست و با اشاره به اهمیت توجه به سرمایه های انسانی جامعه اضافه کرد: توجه به توانمندی ها و سرمایه های انسانی در کنار بسیاری از ظرفیت ها و منابع طبیعی همچون آب ، خاک و ... باید در توسعه و پیشرفت کشور مورد توجه قرار بگیرد.

احمدی پور تصریح کرد: امیدواریم با استفاده مناسب از ظرفیت های انسانی مستعد، شاهد پیشرفت و توسعه بیشتر کشور باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز در این آیین گفت: ورزشکاران قهرمان ایران اسلامی با حضور در مسابقات مختلف جهانی و برافراشتن پرچم پر افتخار ایران، اقتدار، استقلال و عزت کشورمان را به رخ جهانیان می کشند.

مسعود رهنما با اشاره به اینکه بسیاری از ورزشکاران استان و شهرستان در ارتقاء ورزش کشور نقش موثری دارند، افزود: از هیچ کوششی در جهت حمایت از ورزشکاران استان دریغ نخواهد شد.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز خدمات ارائه شده به مردم این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید و مشارکت همه مسئولان، خدمات ارزنده ای به مردم ارائه شده است.

رحیم حیدری با اشاره به فعالیت خوب دهیاران و شوراهای اسلامی در مناطق روستایی این شهرستان افزود: هم اکنون همه روستاهای آستانه اشرفیه از نعمت گاز بهره مندند و بیش از 90 درصد از روستاهای این شهرستان نیز از نعمت آب آشامیدنی برخوردارند و مابقی نیز به زودی بهره مند خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا عملیات احداث زمین ورزشی روستای پایین رودپشت بندرکیاشهر از شهریورماه سال 95 در زمینی به مساحت سه هکتار آغاز شده بود.

برای احداث این زمین ورزشی که دارای زمین فوتبال استاندارد و همچنین زمین والیبال است، 800 میلیون ریال از محل کمک ها و همیاری مردم هزینه شده است. ساخت یک سالن ورزشی در این زمین در دست بررسی و اقدام قرار دارد که برای احداث آن حدود 20 میلیارد ریال هزینه پیش بینی شده است.

شهرستان آستانه اشرفیه با دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر و یکصد روستا، در 35 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"