كدخبر: ۸۹۰۵
تاريخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار لاهیجان:
همایش مشارکت حداکثری با حضور نانوایان شهرستان لاهیجان
تولید 12.5 میلیون تن گندم در سایه سیاست های دولت حاصل شده است

فرماندار شهرستان لاهیجان در این همایش گفت: دور از انصاف است که با نادیده گرفتن موفقیت ها و واقعیت ها، عملکرد دولت تدبیر و امید را زیر سئوال ببریم.

به گزارش "لاهیگ" ، سید محمد احمدی عصر چهارشنبه در همایش نانوایان شهرستان لاهیجان اظهار داشت: دور از انصاف است که عملکرد خوب دولت را زیر سئوال ببریم چراکه امروز جمهوری اسلامی با اقتدارترین و جزو امن ترین کشورهاست.

وی با اشاره به اینکه این امنیت بدون تدبیر بوجود نیامده ، اضافه کرد: علاوه بر تلاش بزرگان کشور یکی از دلایل این امنیت را باید حضور مردم در عرصه ها و صحنه های مختلف دانست.

احمدی یادآور شد: این خود مردم هستند که نمایندگان شوراها و ریاست جمهوری را انتخاب می کنند و می دانند که اصلح چه کسی است.

وی از مردم خواست که در پای صندوق های رای حضور یابند زیرا این حضور در انتخابات موجب یأس و ناامیدی دشمن خواهد شد.

وی به تشریح عملکرد دولت در بخش تامین نان مردم و تولید گندم پرداخت و اظهار داشت: 9میلیون تن گندم نیاز کشور است که در گذشته شش میلیون تن آن وارد می شد و میزان ذخیره در کشور سه روز بود اما با تلاش دولت تدبیر و امید ، 12 و نیم میلیون تن گندم تولید شده و امروز شش ماه ذخیره گندم داریم که همه این توفیقات در سایه تدبیر و سیاست های درست دولت حاصل شده است.

احمدی با تشکر از زحمات نانوایان شهرستان لاهیجان در روزهای سخت زمستان برای تامین مایحتاج مردم گفت: این نانوایان علاوه بر تامین نان مردم در روزهای سخت بارش برف، 75هزار قرص نان نیز تهیه کردند و در اختیار بقیه شهرها قرار دادند.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"