كدخبر: ۸۹۰۰
تاريخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار شهرستان لاهیجان :
انتخاباتی که مورد تائید مردم و شورای محترم نگهبان باشد را برگزار میکنیم
کلاس درس اخلاق امام جمعه، ویژه مسئولین ادارات شهرستان لاهیجان در آستان مقدس آقا سید حسین کشاورزی (کوبیجار) برگزار گردید.
کلاس درس اخلاق امام جمعه، ویژه مسئولین ادارات شهرستان لاهیجان در آستان مقدس آقا سید حسین کشاورزی (کوبیجار) برگزار گردید.

به گزارش " لاهیگ " ، فرماندار شهرستان لاهیجان در اولین کلاس اخلاق سال جدید به ارائه خدماتی از ستاد تسهیلات نوروزی پرداخت: شمار مسافران و گردشگران امسال ۵۴۱۴۳۶ هزار  نفر بوده است، در این میان ۲۰ توریست خارجی هم شهرستان لاهیجان را انتخاب کردند که نسبت به سال قبل ۳۰% افزایش داشته  و ۸% اقامت کل استان متعلق به لاهیجان بوده است.

وی در ادامه از همه روسای ادارات و پرسنل مربوطه که در این ایام به مسافران و هم شهرستانی های عزیز خدمت رسانی کردند تقدیر بعمل آورد.

سید محمد احمدی با توجه به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا ، گفت : قریب به یک‌ماه دیگر دو رویداد مهمی پیش‌رو داریم که هرکدام برای قوام نظام جمهوری اسلامی ایران مهم هستند، رویدادی که یک نیاز است برای جوامع بشری جهت جلوگیری از قدرت طلبی و زیاده خواهی، ما مجریان ، انتخاباتی را برگزار میکنیم که مورد تائید مردم و شورای محترم نگهبان باشد.

مهندس احمدی در پایان در ارتباط با انتخابات شورای شهر و روستا ، گفت : بعد از اعلام رسمی صلاحییت ها همه کاندیدا‌های محترم را فرامی‌خوانیم تا در زمان معین شده تبلیغات قانون و اخلاق را رعایت کنند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"