كدخبر: ۸۸۹۴
تاريخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار لاهیجان:
عملیات احداث اولین پارک بانوان لاهیجان آغاز شد
مدیریت شهری در این زمینه خوب عمل کرده اند و علاوه بر اعتباراتی که از دولت گرفته شده توانستند از ظرفیت ها و منابع شهر خوب استفاده کنند.


فرماندار شهرستان لاهیجان روز شنبه در مراسم بهره برداری از طرح زمین ورزشی با چمن مصنوعی و کلنگ زنی اولین پارک بانوان شهر لاهیجان اظهارداشت: وعده احداث پارک بانوان در شهرلاهیجان از قبل داده شده بود که هم اکنون به تحقق پیوست.

به گزارش " لاهیگ " ، سید محمد احمدی گفت: در اجرای طرح ها توسط شوراها و شهرداری ها باید از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده شود و نباید در انتظار اعتبارات بخش دولتی باشند و کسانی که به عنوان شورا انتخاب می شوند باید بدانند که منابع دولتی محدود است و باید شهرداری ها با کمک اعضای شوراها به منظور اجرای طرح های عمرانی برای شهرها تولید ثروت نمایند.

وی افزود: مدیریت شهری در این زمینه خوب عمل کرده اند و علاوه بر اعتباراتی که از دولت گرفته شده توانستند از ظرفیت ها و منابع شهر خوب استفاده کنند.

ایشان به انتخابات به عنوان رویداد مهم ماه آینده اشاره کرد و اظهارداشت: فرمانداری به عنوان مجری انتخابات بر مبنای قانون و استفاده از مشارکت حداکثری عمل می کند.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری ضامن بقا و تضمین کننده حضور ایران در عرصه های بین المللی است و این مشارکت حداکثری پشتیبانی ارزشمندی برای کشور است و جمهوری اسلامی توانسته است با داشتن حضور حداکثری مردم در مقابل استکبار بایستد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"