كدخبر: ۸۸۸۷
تاريخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار شهرستان لاهیجان در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش سال 96 :
همه ما موظفیم تا از مقام معلم تجلیل کنیم
نباید نقش کلیدی و اساسی معلم را محدود به آموزش و پرورش کنیم؛ بلکه معلم در همه زمینه های تربیتی، تعلیمی و آموزشی نقش آفرین است.

تشکیل اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 96 به ریاست فرماندار لاهیجان

به گزارش " لاهیگ " : مهندس سید محمد احمدی فرماندار شهرستان لاهیجان در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش سال جاری با توجه به احداث آموزشگاه دارلقرآن در شهرستان افزود: آموزش و پرورش باید توسط  معلمین خبره دانش آموزان را ازپایه با داستان های قرآنی آشنا کنند و دفاع از حق را با توجه به آموزه های دینی در دانش آموزان نهادینه کند.

 ایشان با اشاره به پیش رو بودن هفته معلم خاطرنشان کرد: نباید نقش کلیدی و اساسی معلم را محدود به آموزش و پرورش کنیم؛ بلکه معلم در همه زمینه های تربیتی، تعلیمی و آموزشی نقش آفرین است.

همه ما موظفیم تا از مقام  معلم تجلیل کنیم و همه ادارات باید برنامه مدونی برای هفته بزرگداشت مقام معلم داشته باشند.

ایشان با تاکید بر جایگاه رفیع آموزش و پرورش در جامعه تصریح کرد: کمک به این نهاد مهم و تاثیر گذار باعث حل شدن بسیاری از مسائل و مشکلات موجود در جامعه خواهد شد.

 

 رئیس شورای آموزش و پرورش در پایان افزود: اولیاء و فرهنگیان محترم باید انتخابات و ارکان مهم آن را برای دانش آموزان علی الخصوص رای اولی ها تبیین شود چون به واسطه حضورشان در انتخابات و مشارکت در سرنوشت سیاسی کشور وارد مرحله جدیدی از زندگی شان می شوند و با شرکت در این انتخابات به خودباوریی می رسند که بزرگ شده اند، چون به نظر و رای آن ها نیز اهمیت داده می شود.

بی شک حضور این تعداد از رای اولی ها در انتخابات این دوره می تواند در افزایش نشاط و شور فضای انتخابات موثر باشند. جوانان و نوجوانانی که  به گفته امام خمینی (ره) چشم امید و آینده سازان  انقلاب اسلامی هستند. نوجوانانی که برای اولین بار می خواهند شعور سیاسی خود را بسنجند..
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"