كدخبر: ۸۸۸۶
تاريخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر لاهیجان :
تامین فضا برای گذران اوقات فراغت بانوان از وظایف مدیران و مسئولان است
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر لاهیجان تأکید کرد: مجهز کردن اصولی و مناسب پارک بانوان لاهیجان
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر لاهیجان تأکید کرد: مجهز کردن اصولی و مناسب پارک بانوان لاهیجان  


به گزارش " لاهیگ "، فرشید فقیه شجاعی رئیس کمیسیون عمران شورای شهر لاهیجان  در گفتگویی با اشاره به نقش و جایگاه مهم زنان در جامعه، اظهار داشت: اگر زمینه نشاط زن که رکن اصلی و اساسی خانواده است فراهم گردد، این نشاط و سرزندگی در تمام خانواده جریان پیدا می کند .

وی تامین فضاهای مناسب برای گذران اوقات فراغت زنان و دختران را از وظایف مدیران و مسئولان عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود، پارک بانوان لاهیجان در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

فرشید فقیه شجاعی ، ضمن قدردانی از تلاش های شهرداری لاهیجان در تمامی حوزه ها ، تصریح کرد: با توجه به اهمیت بانوان در توسعه کشور و همچنین نقش مهم زنان در جامعه ، نگاه شهرداری لاهیجان  به این قشر نقش آفرین جای تشکر دارد.

وی با ابراز خرسندی از احداث اولین پارک بانوان در شرق گیلان توسط شهرداری لاهیجان ، تأکید کرد: شهرداری باید دقت کافی را در مجهز کردن اصولی و مناسب پارک بانوان لاهیجان مدنظر قرار دهد .

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت : برای احداث پارک بانوان زمینی به مساحت  5800 متر مربع در ضلع ورودی غربی شهر در نظر گرفته شده است .

وی  افزود:  طی برنامه ریزی های انجام شده توسط شهرداری لاهیجان این پارک دارای فضای ورزش گروهی، تنیس روی میز، مسیر دوچرخه سواری، فضای بازی کودکان، مسیر پیاده روی، آلاچیق و فضای سبز و نیمکت، کلینیک گل و گیاه، غرفه تجاری، سرویس بهداشتی، آبخوری، میز شطرنج، دستگاه ورزشی و پارکینگ خواهد بود و به منظور افزایش ایمنی بانوان ، به طول 400 متر و ارتفاع 3/5 متر فنس کشی خواهد شد.

نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"