كدخبر: ۸۸۸۴
تاريخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار سیاهکل :
تشکیل هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری سیاهکل
30 معتمد تایید شده توسط هیئت نظارت با تشکیل جلسه در فرمانداری سیاهکل با رای مخفی از بین خود 9 نفر را به عنوان عضو اصلی و 5 نفر را به عنوان عضو علی البدل هیئت اجرایی برگزیدند.
 


فرماندار سیاهکل گفت: 30 معتمد تایید شده توسط هیئت نظارت با تشکیل جلسه در فرمانداری سیاهکل با رای مخفی از بین خود 9 نفر را به عنوان عضو اصلی و 5 نفر را به عنوان عضو علی البدل هیئت اجرایی برگزیدند.

به گزارش "لاهیگ" مهندس رضا اسلامی ، با اشاره به تشکیل هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان سیاهکل، اظهار کرد: با دستور شروع انتخابات ریاست جمهوری از سوی وزیر کشور در 22 فروردین، فرمانداری سیاهکل مانند سایر فرمانداری های استان موظف شد در مدت سه روز نسبت به تشکیل هیئت اجرایی اقدام کند.

فرماندار سیاهکل افزود: فرماندار، بخشدار، روسای دادگستری، ثبت احوال و دادستان سیاهکل و یا نمایندگان تام الاختیار آنها از اعضای اداری هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری هستند.

وی با بیان اینکه 30 معتمد تایید شده توسط هیئت نظارت با تشکیل جلسه در فرمانداری با رای مخفی از بین خود 9 نفر را به عنوان عضو اصلی و 5 نفر را به عنوان عضو علی البدل هیئت اجرایی برگزیدند، تصریح کرد: نعیین محل شعبات و تعیین اعضای شعب و فراهم نمودن ملزومات اجرای انتخابات از مهمترین وظایف هیئت اجرایی می باشد.

این مقام مسئول کیومرث قانع، موسی امیری، سید محمد سید نژاد، محمد علی خیری، ابراهیم کریمی، جمشید مهدی زاده، رمضان سهرابی، سید محمد فاضلی و محمود زلفعلی زاده را اعضای اصلی هیئت اجرایی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان سیاهکل دانست و گفت: حمزه یگانه، ابراهیم قاسم پور، مرتضی علی نژاد، حسن امیدوار و مظفر دادراست از جمله اعضای علی البدل هستند.

منبع: ایسنا
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"