كدخبر: ۸۸۷۵
تاريخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار لاهیجان:
ستاد ساماندهی شئون فرهنگی برای بنده بسیار با اهمیت است | اقتدار نظام ما به پشتوانه انقلاب و فرهنگ ایرانی اسلامی است
جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی و شورای قرآنی شهرستان لاهیجان به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.


جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی و شورای قرآنی شهرستان لاهیجان به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش "لاهــــــــیگ" ، فرماندار لاهیجان در این نشست تصریح کرد: ستاد ساماندهی شئون فرهنگی برای بنده بسیار با اهمیت است چرا که سیاست گذاری فعالیت های فرهنگی و کنترل آسیب ها و هدایت صحیح جامعه در این جلسات انجام می شود.

سید محمد احمدی خاطرنشان کرد: ستاد شئون فرهنگی ستاد فرماندهی است که باید با ظرافت رهبری و هدایت کند و همه ارگان های مرتبط می بایست در این امر یاری رسان باشند و همراهی کنند.

وی افزود: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه انقلاب و فرهنگ ایرانی اسلامی است، امروزه دشمنان نظام بابت یک سخنرانی رهبر عزیزمان جلسات متعددی برای کارشناسی و تحلیل آن برگزار می کنند، در حمله بی خردانه اخیر ترامپ به سوریه نیز ایران اقتدار خود را نشان داد و با صراحت موضع گرفت و دشمنان پریشان شدند و مرتب جلساتی را برگزار می کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان یکی از مهمترین زمان ها برای هدایت جوانان را ایام نیمه شعبان عنوان کرد و گفت: باید تمام توان خود را بگذاریم تا ضمن این که مردم را با فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی آشنا کنیم، با برگزاری مراسم ها و جشن ها آن ها را شاد کرده و شور و نشاط را به مردم هدیه دهیم.

در این جلسه همچنین برنامه ریزی برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است در مناسبتهای مهم مذهبی و ملی ستاد ساماندهی شئون فرهنگی جلسه تشکیل داده و در خصوص برنامه های کلان شهرستانی تصمیم گیری می‌کند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"