كدخبر: ۸۷۹۵
تاريخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه اختتامیه جام جهانی کشتی فرنگی:
می خواهیم در شرایط پس از برجام، میزبانی مسابقات بین‌المللی را برعهده بگیریم
وزیر ورزش و جوانان سال ٩٥ را برای ورزش کشور خوب توصیف و ابراز امیدواری کرد که سال ٩٦ نیز همراه با موفقیت های بیشتری برای ورزش ایران همراه شود.
وزیر ورزش و جوانان سال ٩٥ را برای ورزش کشور خوب توصیف و ابراز امیدواری کرد که سال ٩٦ نیز همراه با موفقیت های بیشتری برای ورزش ایران همراه شود.

به گزارش " لاهیگ " ،  دکتر مسعود سلطانی فر پس از پایان مراسم اختتامیه جام جهانی کشتی فرنگی در ابادان در جمع خبرنگاران گفت : خدا را شکر می‌کنم که سال 95 سال خوبی برای ورزش ایران بود و کارنامه خوبی داشتیم. از المپیک و پارالمپیک گرفته تا مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی و البته موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در دور رفت مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018. امیدوارم با تلاش و کوشش در سال 96 نیز این موفقیت‌ها را گسترش دهیم .

وزیر ورزش و جوانان میزبانی ایران در رقابتهای جام جهانی کشتی را با اشاره به ابراز رضایت شرکت کنندگان خوب عنوان کرد و إظهار داشت :پ یش‌بینی می‌کردیم مسابقات باکیفیتی را هم از نظر فنی و هم از لحاظ اجرایی سپری کنیم که همینگونه شد موجب عزت و اعتبار ایران شد. میزبانی خیلی خوبی را هم به گفته شرکت کنندگان شاهد بودیم و باید از مدیرعامل منطقه آزاد، استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان تشکر کنم. البته رویکرد ما انتقال میزبانی‌ها به شهرهای مختلف و استان‌هاست تا ورزش بیشتر رشد کند در همین ابادان مسابقات وزنه برداری جام فجر نیز همین یک هفته پیش با حضور ورزشکاران کشورهای مختلف به خوبی میزبانی شد.

دکتر سلطانی فر خوزستان را یکی از کانون‌های مهم ورزش ایران دانست و ابراز امیدواری کرد که با شور و شعفی که بوجود امده ، انگیزه‌ها قوی‌تر و بیشتر شود تا ورزش این استان به دوران اوج و شکوفایی مجدد برسد.

وزیر ورزش و جوانان گفت : می خواهیم در شرایط پس از برجام، میزبانی مسابقات بین‌المللی را برعهده بگیریم و از این طریق شرایط ارتقای ورزش ایران را فراهم کنیم. تلاش می‌کنیم میزبانی‌ها را به سمت استان‌ها ببریم همانگونه که در کرمانشاه مسابقات کشتی آزاد برگزار شد و اکنون هم در آبادانِ قهرمان رقابت‌های فرنگی برگزار شد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"