كدخبر: ۸۷۹۳
تاريخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار شهرستان سیاهکل :
احزاب در چارچوب قانون و در سایه امنیت آزادانه فعالیت کنن
فرماندار شهرستان سیاهکل گفت: انتخابات پیش رو برای نظام و کشور ما حیثیتی است و همه باید در برگزاری هرچه با شکوهتر آن همکاری کنند.
فرماندار شهرستان سیاهکل گفت: انتخابات پیش رو برای نظام و کشور ما حیثیتی است و همه باید در برگزاری هرچه با شکوهتر آن همکاری کنند.

به گزارش " لاهیگ "، رضا اسلامی عصر روز پنجشنبه در جلسه روسای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان سیاهکل اظهارداشت: پروژه مهم و عظیم ملی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در اردیبهشت ما را در پیش داریم که برای نظام ما حیثیتی هستند و کشور های دیگر چشم دوخته اند تا ببینند که ما چکار می کنیم .

وی با اشاره به اینکه احزاب سیاسی می توانند آزادانه در چارچوب قانون حرف خودشان را بزنند و نباید از یکدیگر بترسند افزود: احزاب باید در چارچوب قانون و در سایه امنیتی که در کشور وجود دارد آزادانه فعالیت کنند و از این امنیتی که دولت ایجاد کرده نباید سو استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: باید قدرشناس این آزادی باشیم که در حال حاضر کشور از آن برخودار است زیرا انصاف نیست از این فضا بد استفاده شده و یا اقداماتی انجام دهیم که باعث سو استفاده دشمنان شود .

فرماندار سیاهکل با بیان اینکه کشور ما دارای دموکراسی و آزادی است تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند به کسی بگوید که به چه کسی رای دهید بلکه هرحزبی باید حرف خود را بزند چون مردم ما بسیار فهیم و باهوش هستند و قدرت انتخاب دارند و می توانند حرفهای احزاب مختلف را بشنوند و خود بهترین را انتخاب کنند .

اسلامی گفت : این همه شهید داده ایم تا ارزشها حفظ شود و حالا باید از دستاوردهای انقلاب که حاصل خون شهداست صیانت کنیم و این کمترین انتظاری است که خانواده شهدا از ما دارند.

وی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید توانست بسیاری از حقوق ما را که توسط کشورهای همسایه به یغما رفته بود باز پس بگیرد .
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"