كدخبر: ۸۷۸۸
تاريخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
فرماندار لاهیجان:
مردم با هر انتخابی، برگ زرین دیگری بر تاریخ نظام اسلامی ایران می افزایند
براساس اصل ششم قانون اساسی ملت ایران سرنوشتش را خود تعیین می کند و این ادعای واقعی و اثبات شده است و سال آینده، سالی است که ملت ایران باید حماسه دیگری خلق کند.
فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: ملت ایران با هر انتخابی، برگ زرین دیگری بر تاریخ نظام مقدس مردم سالار ایران اسلامی می افزایند.

به گزارش "لاهیگ" ، سید محمد احمدی عصر چهارشنبه در همایش مشارکت حداکثری با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان اظهار داشت: براساس اصل ششم قانون اساسی ملت ایران سرنوشتش را خود تعیین می کند و این ادعای واقعی و اثبات شده است و سال آینده، سالی است که ملت ایران باید حماسه دیگری خلق کند.

احمدی یادآور شد: شرکت حداکثری و مشارکت آحاد ملت، موجب قوام نظام جمهوری اسلامی است.

وی اظهار داشت: سال 95سال سختی برای دهیاران و شوراهای اسلامی لاهیجان بود و در حوزه مدیریت شهرستان، اتفاقات مهمی مانند بحران برف رخ داد که با همدلی ، تلاش و کوشش همه بویژه دهیاران مدیریت شد.

در این همایش همچنین مدیرکل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان ضمن توصیه به دهیاران به منظور ترغیب روستاییان به بیمه روستایی گفت: از سال 1383 بیمه اجتماعی کشاورزی ، روستایی و عشایری در کشور بوجود آمد و حدود شش میلیون روستایی زیر 20خانوار در همان سال در کشور در روستاها و شهرها بیمه شدند.

هانی قلی پور افزود:در استان گیلان 330هزار نفر خانوار مشمول بیمه هستند که 75هزار خانوار بیمه شدند که از این میزان 35هزار خانوار در دولت تدبیر و امید بیمه شدند.

وی اظهارداشت: هر فرد باید سالیانه 210تا 480هزار تومان حق بیمه پرداخت کند تا عضو بیمه شود و دولت نیز دو برابر آن را پرداخت می کند.

وی تصریح کرد: خانواده کسانی که براساس این بیمه فوت و یا از کارافتاده شوند، ماهیانه 500هزار تومان حقوق دریافت می کنند.

شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه، در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است. در این همایش 54دهیار رودبنه و 140دهیار بخش مرکزی لاهیجان و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا حضور داشتند.

منبع: ایرنا
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"