كدخبر: ۸۷۷۹
تاريخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
واکنش رئیس شورای شهر لاهیجان به خطبه های نماز جمعه لاهیجان؛
امام جمعه لاهیجان نظر شخصی خود را بیان کردند
حسن خدایگانی، رییس شورای شهر لاهیجان اظهار داشت: حاج آقای عبدالله زاده باید در این خصوص توضیح دهند.حسینعلی خدایگانی در واکنش به خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لاهیجان که توسط حجت الاسلام عبدالله زاده ایراد شدگفت: این نظر شخصی ایشان است و حتما مدارکی نیز دارند که در خصوص آن ارائه دهند، بنده مایل به ایجاد هیچگونه تنشی نیستم.

به گزارش " لاهیگ " ، روز گذشته و در بخشی از خطبه های نماز جمعه شهرستان لاهیجان، حجت الاسلام عبدالله زاده در خصوص بحث تایید صلاحیت ها گفت: با بیان اینکه برخی پرونده هایشان مشخص است و نباید تایید صلاحیت شوند گفت: تخلف های این افراد آشکار است و برخی در مظان اتهام هستند نیز باید رسیدگی شود گفت: این که بگوئیم انتخابات شوراها مثل انتخابات ریاست جمهوری نیست و شورای نگهبان نظارتی ندارد درست نیست و دستگاه های نظارتی طبق قانون می توانند رسیدگی کنند! 
خبر مرتبط )

در همین راستا، حسن خدایگانی، رییس شورای شهر لاهیجان اظهار داشت: حاج آقای عبدالله زاده باید در این خصوص توضیح دهند.

وی در خصوص اینکه آیا با این نوع از اظهارات امام جمعه موقت لاهیجان موافق است یا خیر گفت: این موضوع به بنده ربطی ندارد، شما با حجت الاسلام عبدالله زاده تماس بگیرید و از ایشان بپرسید و این پاسخ دهند که آیا در این خصوص مدرکی برای ارائه دارند یا خیر؟

رئیس شورای شهر لاهیجان در پایان تصریح کرد: این نظر شخصی ایشان است و حتما مدارکی نیز دارند که در خصوص آن ارائه دهند، بنده مایل به ایجاد هیچگونه تنشی نیستم.

خزر
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"