كدخبر: ۸۶۹۰
تاريخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
نماینده شورا در ستاد بحران شهرداری
شهرداری لاهیجان با تمام توان و امکانات بحران برف را مدیریت می کند
نماینده شورا در ستاد بحران شهرداری اظهار کرد: مردم باید با ارائه خدمات به موقع و مطلوب دستگاه های خدماتی، امدادی در زمان بحران، رضایت داشته باشند.
نماینده شورا در ستاد بحران شهرداری اظهار کرد: مردم باید با ارائه خدمات به موقع و مطلوب دستگاه های خدماتی، امدادی در زمان بحران، رضایت داشته باشند.

به گزارش " لاهیگ " به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر لاهیجان ، فرشید فقیه شجاعی نماینده شورا در ستاد بحران شهرداری لاهیجان در پنجاه و پنجمین جلسه شورای شهر ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت صدیقه طاهره (ص)، با تاکید بر اینکه مردم باید با ارائه خدمات به موقع و مطلوب دستگاه های خدماتی- امدادی در زمان بحران، رضایت داشته باشند، افزود: شهرداری لاهیجان با تمام توان و بکارگیری کلیه امکانات سعی می کند برف پیش رو را با کمترین میزان خسارت به نحو شایسته مدیریت کند و رضایت مندی مردم را فراهم سازد.

وی با قدردانی از شهردار لاهیجان به جهت انجام اقدامات مورد نیاز و تمهیدات ویژه ، ابراز امیدواری نمود، همزمان با بارش این نعمت الهی ، مردم کمترین مشکل را داشته باشند و لحظاتی شاد برایشان رقم بخورد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر عنوان کرد : دستور العمل تعرفه عوارض محلی و بهای خدمات شهرداری لاهیجان برای سال ۹۶ به شورا رسیده است و بررسی آن در کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر آغاز شده است .

وی گفت : این دستور العمل در جلسات مختلف کمیسیون برنامه و بودجه و با حضور مدیران و کارشناسان شهرداری لاهیجان بررسی می شود و پس از تصویب شورای اسلامی شهر قابل اجراست .
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"