كدخبر: ۸۵۸۱
تاريخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
با حضور رئیس هیأت عالی نظارت بر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی؛
مجید استوار مدیر هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد گیلان شد
در پایان با تشکر از محمد صحرایی، مجید استوار عضو هیأت علمی و مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به عنوان مدیر جدید هیأت عالی نظارت استان گیلان معرفی شد.
مدیر هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان معرفی شد.
به گزارش خبرگزاری آنا،
رئیس هیأت عالی نظارت بر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی (گیلان، مازندران و گلستان) در نشست مشترک با دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، مدیر جدید هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان را معرفی کرد.
احمد شاهورانی در آیین تودیع و معارفه
مدیر هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: نباید فراموش کنیم که دانشگاه آزاد اسلامی چه تأثیر عمیقی از نظر علمی و فرهنگی در جامعه گذاشته است. مدیران و مسئولان دانشگاه تلاش کنند تا این موضوع را در جامعه انعکاس دهند.
وی اظهار کرد: همگی باید تمام توان خود را به‌کار بسته تا در راستای اعتلای اهداف دانشگاه کمک کنیم.
رئیس هیأت عالی نظارت بر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از خدمات ارزشمند دکتر جاسبی در طول سی سال مدیریت توانمند در دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: انتخاب دکتر میرزاده به‌عنوان مدیری مجرب و متعهد بسیار حائز اهمیت بود و این انتخاب باعث شد تا دانشگاه بعد از دو سال سردرگمی به مسیر اصلی خود بازگردد و این نشان از مدیریت توانمند ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی و تیم مدیریتی ایشان دارد.
شاهورانی تصریح کرد: همان‌طور که دانشگاه آزاد اسلامی در رشد تحصیلات تکمیلی در کشور مؤثر بود، اکنون هم می‌تواند با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در آن در رشد شرکت‌های دانش بنیان مؤثر و تأثیرگذار باشد.معاون هیأت عالی نظارت بر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این نشست با تشکر از میزبانی واحد رشت گفت: مایه افتخار خواهد بود که از دانشگاه آزاد اسلامی، یکی از آثار و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌عنوان یک الگوی موفق در جوامع علمی کشور و جهان نام برده می‌شود و جا دارد از دکتر میرزاده و تیم مدیریتی جدید دانشگاه آزاد اسلامی که برای پیشبرد اهداف دانشگاه در تلاش شبانه روزی هستند، تشکر شود.
رضاعلی محسنی بیان کرد: مسئولیت اصلی هیأت عالی نظارت، ارائه پیشنهادات و راهکارهاست؛ در عین حال بررسی، تجزیه و تحلیل وضعیت موجود در واحدها به‌عهده این هیأت خواهد بود.
وی با برشمردن اهداف هیأت عالی نظارت ادامه داد: توسعه تحصیلات تکمیلی، ایجاد درآمدهای نو و جایگزین و کم کردن اتکاء به خود از نظام شهریه محوری، ایجاد مدیریت هزینه و صرفه‌جویی، سبک سازی دانشگاه از حیث نیروی انسانی، استفاده از توان تخصصی اعضای هیأت علمی و کارکنان و توسعه مدارس سما از اهداف تشکیل هیأت نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی است.
علیرضا امیرتیموری ـ دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ـ نیز گزارش مبسوطی از روند فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ارائه کرد.
در پایان با تشکر از محمد صحرایی، مجید استوار عضو هیأت علمی و مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به‌عنوان مدیر جدید هیأت عالی نظارت استان گیلان معرفی شد.
رئیس هیأت عالی نظارت بر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی و هیأت همراه علاوه بر حضور در کنار مزار دو شهید گمنام واحد رشت و تجدید میثاق با این شهدا، از قسمت‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بازدید کردند.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"