كدخبر: ۸۴۹۶
تاريخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
اختصاصی "لاهیگ"
ذبيح نيكفر ليالستانی منتخب دهم مردم لاهیجان و سیاهکل شد
نتیجه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل مشخص شد.
نتیجه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل مشخص شد.
به گزارش "لاهیگ"، در انتخابات مجلس شورای اسلامی که روز جمعه 7 اسفند 1394 در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل برگزار شد، از مجموع 91860 رأی صحیح مأخوذه، آقای ذبیح
نیکفر لیالستانی با کسب 47341 رأی، منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.
ذبیح نیکفر لیالستانی متولد سال 1344 در روستای لیالستان لاهیجان و دارای مدرک دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان است.
وی که دبیر بازنشسته آموزش و پرورش و از خیرین حوزه بهداشت و درمان لاهیجان و سیاهکل است، در رقابت های انتخاباتی دوره های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی نیز حاضر بود.
نتیجه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل به این شرح می‌باشد:
1-
آقای ذبیح‌ نیکفر لیالستانی دارای 47341 رأی
2- آقای ایرج ندیمی دارای 31168 رأی
3-
آقای رسول فرخی میکال دارای 6419 رأی
4- آقای محمد امیری میکال دارای 2172 رأی
5- آقای جهانگیر حسن‌زاده دارای 1796 رأی
6- آقای علی محرر دارای 1774 رأی
7- خانم معصومه حیدری دارای 486 رأی
8- آقای نقی حیدردوست دارای 315 رأی
9- آقای مجتبی یوسفی‌نژاد
مقدم کیاسرائی دارای 297 رأی
10- آقای نعمت‌‌الله علیجانی دارای 90 رأی
گفتنی است، در اجرای ماده 68 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل
به مدت دو روز در محل فرمانداری لاهیجان برای قبول شکایات آماده می‌باشد. در ضمن به استناد تبصره‌های (1)، (2) و (3) ماده مذکور، کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند، می‌توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذ رأی، شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم دارند و شکایاتی قابل رسیدگی خواهند بود که مشخصات شاکی یا شاکیان، شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شغل، نشانی کامل، شماره تلفن و اصل امضای شاکی را داشته باشد.
همچنین در صورتی که شاکی بدون دلیل و مدرک کسی را متهم نماید و عمل شاکی عنوان افترا داشته باشد، قابل تعقیب و پیگیری است.
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان:
سیاهکلی: دم مردم سیاهکل و لاهیجان گرم!
یک آشنا: دکتر مبارکه! انشاءا... موفق و موید باشید.
حسن: درود بر دکتر عزیز که دروغ و اهانت را شکست داد.
وحید: تبریک به آقای دکتر ذبیح نیکفر. خدا رو شکر که ایشون به کمک مردم لاهیجان به حاکمیت دروغ و فریب و حزب باد پایان دادند.
غزلباش: آقای دکتر نیکفر! ضمن تبریک به جنابعالی؛ در سیاهکل مواظب افراد فرصت طلب باش که در شورای شهر رد صلاحیت شدند و مردم به شدت از آنان ناراضی هستند، امروز در کنار شما هستند و دارند از الآن برای مردم خط و نشان می کشند. اگر شما این افراد را از خود نرانید یا تحت تأثیر آنان قرار بگیرید، یقین بدانید به سرنوشت نمایندگان اسبق دچار خواهید شد.
وحید: خدا رو شکر که ندیمی نشد. راحت شدیم.
مجید (از میکال): ما در روستایی زندگی می کنیم که هنوز دو هم محلی مون نمی تونن با هم ائتلاف کنن!!!
هم محلی: جناب دکتر تبریک! ضمن آرزوی توفیق خدمت برای حضرتعالی؛ انشاءالله با درایت و فهم بالا که در شما وجود دارد، طوری عمل کنید که پاچه خواران قبلی آقای ندیمی دوباره خوش رقصی و ...
دکتر تبریک! واقعاً تبریک! چشم حسودا کور!
وحید: تبریک به آقای دکتر ذبیح نیکفر. خدا رو شکر که ایشون به کمک مردم لاهیجان به حاکمیت دروغ و فریب و حزب باد پایان دادند.
لاهیجانی: درود بر شعور مردم لاهیجان! مردم فهمیدند کسی که برای منفعت خود آمده را نمی خواهند. دکتر نیکفر هم اگر درست کار نکند (که انشاءا... موفق خواهد بود)، دور بعد را نخواهد دید. تبریک به دکتر نیکفر و جامعه فرهنگیان لاهیجان. جناب ندیمی! خسته نباشید.
جمال: آقای غزلباش! من با نظر شما کاملاً موافقم و حتی فردی رو می شناسم که تا دقایق آخر با آقای ندیمی بود و ندیمی برای ریاستش در اداره کوچک و تازه تأسیس در سیاهکل تلاش کرد، ولی الآن می گوید من با دکتر نیکفر بودم. در حقیقت اگر دکتر غفلت کند، او دکتر را خراب می کند.
مهرزاد جمال امیدی: با عرض تبریک به آقای نیکفر و آرزوی موفقیت و پیروزی و سربلندی برای شما و خواهش می کنم که برای این مردم شریف کارهای بزرگی انجام دهید... به خدا از ته قلبم خوشحال شدم.
ببخشید رئیس ادارات الآن چی میشن؟؟؟
حمزه: با سلام و دعای خیر. ضمن تبریک جناب آقای دکتر نیکفر عزیز؛ انشاءالله با همدلی و وفاق بتوانید در راه اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی که از برنامه های حضرتعالی بوده، موفق و موید باشید. ما دوستان دبیرستانی شما آمادگی هرگونه همکاری در وزارت جهاد کشاورزی در جهت حل مشکلات کشاورزان سختکوش را داریم، انشاءالله.
محمد حاجی: دکتر! مردم از ابوذر ناراحت نبودن، بلکه از اطرافیانش رنجور بودن؛ پس عبرت قرار بده و مواظب باش تا محبوب گردی.
مسلم اكبري گورنداني: ضمن تبريك به جناب نيكفر؛ مهم نيست چه كسي نماينده باشد؛ مهم اين است چقدر بتواند در حل مشكلات مردم كوشا باشد و در مجلس فقط شنونده نباشد. به اميد آن روز!
حجت پرهیزکار: با سلام و تبریک. آن همه ناز و تنعم که خزان می فرمود/ عاقبت در قدم باد بهار آخر شد. رهایی از ظالمین مبارک باد.
علی: آقای جمال! شما اشتباه می‌کنید! والعاقبة للمتقین.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"