كدخبر: ۸۲۰۳
تاريخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
در بیست و پنجمین گردهمایی سالانه انجمن فارغ‌التحصیلان؛
چهل و پنجمین سالروز تأسیس مدرسه عالی مدیریت لاهیجان گرامی داشته شد
بیست و پنجمین گردهمایی سالانه انجمن فارغ‌التحصیلان مدرسه عالی مدیریت گیلان (لاهیجان) در هتل فجر (آبشار) لاهیجان برگزار شد.
بیست و پنجمین گردهمایی سالانه انجمن فارغ‌التحصیلان مدرسه عالی مدیریت گیلان (لاهیجان) در هتل فجر (آبشار) لاهیجان برگزار شد.
به گزارش "لاهیگ"، مدرسه عالی مدیریت گیلان (لاهیجان) که در سال 1349 تأسیس و در سال 1354 آخرین دوره پذیرش دانشجو را گذراند و سپس منحل شد، از مدارس عالی تأثیرگذار کشور بود که فارغ‌التحصیلان آن در طول سال‌های متمادی و تا اکنون به خدمات ارزشمند خود در مدیریت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور ادامه می‌دهند.


انجمن فارغ‌التحصیلان مدرسه عالی مدیریت گیلان (لاهیجان) دارای 322 عضو از اقصی نقاط جهان است که پنج‌شنبه شب همچون 25 سال گذشته گرد هم آمده و ضمن تجدید دیدار، به بیان خاطرات، فعالیت‌ها و توانمندی‌های علمی، فرهنگی و اجرایی خود، به‌ویژه در زمینه توسعه و پیشرفت گیلان پرداختند.
حضور شماری از اساتید مدرسه عالی مدیریت گیلان (لاهیجان) در این مراسم و یادکردی از حضور برخی از فارغ‌التحصیلان این مدرسه، از جمله محمدعلی نجفی (استاندار گیلان) و همسرشان، سیروس حمیدی (شهردار اسبق لاهیجان) و ... در مسئولیت‌های اجرایی استان گیلان، شادی حاضران را دوچندان نمود.
در بخش دیگری از این برنامه، فرامرز دعایی (هنرمند شناخته شده گیلانی) به اجرای ترانه‌های محلی پرداخت و در ادامه، تعدادی از حاضران با خواندن اشعار و ترانه‌های قدیمی، بر شادمانی مراسم افزودند.
این مراسم در پاسی از شب با برخاستن حاضران از صندلی‌های‌شان و خواندن هیجان انگیز سرود جاودانه و ماندگار "ای ایران" و در میان کف زدن‌های حاضران به پایان رسید.
گفتنی است، برگزاری همایش ویژه تجلیل از اساتید مدرسه عالی مدیریت گیلان (لاهیجان)، بررسی مسائل و مشکلات توسعه گیلان و به‌ویژه شهرستان لاهیجان، ایجاد مرکز عالی مدیریت بین‌المللی در لاهیجان، معرفی لاهیجان به‌عنوان قطب مدیریت علمی کشور و کوشش در ایجاد دانشکده مدیریت بین‌المللی در لاهیجان، از جمله برنامه‌های انجمن فارغ‌التحصیلان مدرسه عالی مدیریت گیلان (لاهیجان) در سال 1395 است.
مطالب مرتبط
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"