كدخبر: ۷۷۹۵
تاريخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۷
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
معضل جدید سگ‌های ولگرد در لاهیجان
بخش "صدای مردم" خط ارتباطی مردم با "لاهیگ" است. خوانندگان محترم می‌توانند پیام‌های خود را که حاوی طرح موضوعات و مشکلات فردی و جمعی‌شان است، از یکی از راه‌های بخش "تماس با ما"، پست الکترونیکی lahig1386@gmail.com یا پیامک رایگان به سامانه 10002012201391 ارسال نمایند. "لاهیگ" نیز بر پایه کارکرد رسانه‌ای خود، تلاش می‌کند با انعکاس "صدای مردم"، پاسخ مسئولان را اطلاع‌رسانی نماید.
بدون شک مسأله بهداشت یکی از مهمترین مسائل جهانی است که دولت‌ها سالانه برای ارتقاء سطح سلامت جامعه، هزینه‌های کلانی صرف آن می‌کنند. خطر جدی و غیربهداشتی سگ‌های ولگرد در لاهیجان یکی از معضلات جدید شهروندان لاهیجانی شده است که باید هرچه سریع‌تر پیگیری شود.
این روزها مردم لاهیجان با پدیده‌ای جدید به نام "سگ‌های ولگرد" در سطح شهر مواجه هستند که کم‌کم درحال تبدیل شدن به یک خطر بهداشتی در سطح شهر می‌شود.
اگر در ساعات پایانی شب و ساعات اولیه صبح چرخی در سطح شهر بزنید، به وضوح شاهد حرکت دسته‌ای و بعضاً انفرادی سگ‌های ولگرد در خیابان‌ها و کوچه پس کوچه‌های شهر خواهید بود.
به گفته برخی از شهروندان، چندین ماه است که تعداد سگ‌های ولگرد در سطح شهر نسبت به ماه‌های گذشته بیشتر شده است. جولان سگ‌های ولگرد در کوچه و خیابان‌ها باعث ایجاد رعب و وحشت در کودکان و سلب آسایش شهروندان برخی از خیابان‌های شهر شده است.
امیدواریم مسئولان زحمتکش شهر، به‌خصوص شهرداری و ادارات مرتبط زمینه برطرف کردن این معضل جدید را در سطح شهر لاهیجان هرچه زودتر از بین برده و موجبات رضایتمندی بیشتر مردم را هرچه سریع‌تر فراهم کنند.

محمدی
نظرات بینندگان:
شهروند: خیابان 22 آبان، ساعت 9 الی 4 صبح، پاتوق سگ‌های ولگرد لاهیجان. حتی 8 صبح جلوی اداره بازرگانی هم مشاهده میشن!!!!!
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"