كدخبر: ۷۷۹۱
تاريخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
تعیین تكلیف باغ متروكه مزاحم
بخش "صدای مردم" خط ارتباطی مردم با "لاهیگ" است. خوانندگان محترم می‌توانند پیام‌های خود را که حاوی طرح موضوعات و مشکلات فردی و جمعی‌شان است، از یکی از راه‌های بخش "تماس با ما"، پست الکترونیکی lahig1386@gmail.com یا پیامک رایگان به سامانه 10002012201391 ارسال نمایند. "لاهیگ" نیز بر پایه کارکرد رسانه‌ای خود، تلاش می‌کند با انعکاس "صدای مردم"، پاسخ مسئولان را اطلاع‌رسانی نماید.
حضور محترم سایت لاهیگ. ضمن عرض تبریك سال نو، درد دلی را كه سالیان سال است و كسی به آن رسیدگی ننموده خواستم با شما درمیان بگذارم. البته خواست همه ساكنان این كوچه می‌باشد. كوچه نیاكان واقع در كوی كاروانسرابر لاهیجان سالیان متمادی است كه از دید مسئولان شهری در امان(!!!) مانده است. باغ متروكه نعیم‌آسا كه مربوط به اجداد آقای مهندس نعیم‌آسا (معاون اسبق شهرداری لاهیجان)!!! می‌باشد كه حدود سی سال است به حال خود رها شده و به محل امنی برای انسان‌های مزاحم و حیوانات وحشی و اهلی (سگ و گربه و موش) تبدیل گردیده و آسایش ساكنان آن كوچه سلب گردیده است و علی‌رغم تلاش‌های فراوان تا كنون تكلیف این باغ متروكه مزاحم روشن نگردیده است. اخیراً نیز منزل خالی از سكنه آقای تیمور ربانی (نبش بن‌بست ذوقی) در همان بغل باغ نعیم‌آسا، دیوار آن كه كاهگلی بود، فرو ریخت و آن‌جا و اطاق‌های آن سوئیت معتادان گردید و شب‌ها از ساعت 8 به بعد محل تردد افراد معتاد و تزریقی گردیده است.
از سایت وزین لاهیگ تقاضا و استدعای عاجزانه داریم قدم رنجه فرموده منتی بر ما بگذارید و از محل مورد نظر بازدیدی بفرمایید تا صحت ادعای ما اثبات گردد و ضمن انعكاس درد و رنج ساكنین كوچه مورد نظر كه از لحاظ نظافت عمومی و بهداشتی نیز دچار خسران گردیدیم را به مسئولین محترم شهری ابلاغ فرمایید.
ضمناً لازم به ذكر است، خانواده ربانی و خانواده نعیم‌آسا هیچ تصمیم و اراده‌ای برای ترمیم محل‌های ذكر شده ندارند و ما را ارجاع به شهرداری می‌دهند و تا كنون هیچ‌گونه اقدامی صورت نپذیرفته است. از لطف شما سپاسگزارم.
باقری
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"