كدخبر: ۷۶۹۴
تاريخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
بورسیه مربیان دانشگاه آزاد اسلامی
بخش "صدای مردم" خط ارتباطی مردم با "لاهیگ" است. خوانندگان محترم می‌توانند پیام‌های خود را که حاوی طرح موضوعات و مشکلات فردی و جمعی‌شان است، از یکی از راه‌های بخش "تماس با ما"، پست الکترونیکی info@lahig.ir یا lahig1386@gmail.com و یا پیامک رایگان به سامانه 10002012201391 ارسال نمایند. "لاهیگ" نیز بر پایه کارکرد رسانه‌ای خود، تلاش می‌کند با انعکاس "صدای مردم"، پاسخ مسئولان را اطلاع‌رسانی نماید.
نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 گذشت و وارد نیمسال دوم شدیم. علی‌رغم سیاست‌های دانشگاه آزاد مبنی بر ارتقاء سطح علمی اعضای هیأت علمی و وجود بخشنامه‌های ابلاغی از سوی سازمان مرکزی دانشگاه، برخی از واحدهای دانشگاهی استان گیلان اقدامی عملی در راستای بورس این قشر زحمتکش به‌عمل نیاورده‌اند. با توجه وضعیت اقتصادی مربیان، تقاضا داریم به این امر رسیدگی شود.
البته انتظاری نمی‌رود وقتی رئیس یک واحد دانشگاهی، خود دارای مدرک فوق لیسانس است، تلاش و همکاری کند تا دیگران بتوانند دکتر شوند!!!
از لاهیگ تقاضا داریم این نظر را تأیید و ثبت نماید. باشد این درد دل به گوش مردم، مسئولین و وکلای مردم برسد.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد

نظرات بینندگان:
با سلام خدمت همکاران گرامی. در واحد ما (یکی از واحدهای گیلان)، رئیس آقای مهندسی است با مدرک فوق لیسانس و معاون آموزشی و دانشجویی آن خانمی است با مدرک دکترای تخصصی و دیگر هیچ...
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"